Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam tegnap éjjel, hogy két haverom és én elloptuk egy haverunk kamionját (mert kamionsofőr), és összetörtük. Elég ilyesztő volt, mert nagyon gyorsan vettük be a kanyarokat, majdnem fel is borult a járgány, végül beleütköztünk egy falba. Nem ébredtem fel ekkor még, hanem csak amikor jöttek a járókelők és kérdőre vontak minket. Mit jelenthet ez?

2021. febr. 19. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Semmit nem jelent, csak egy hülye álom. Én is álmodtam csomószor hasonlókat.
2021. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neem, ennek tuti van valami jelentése! Nagyon élethű volt!
2021. febr. 19. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy arra vágysz, hogy tönkretedd a kamionját. Esetleg rivalizálsz vele. (Az ijesztő pedig pontos J).
2021. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg mit cselekszel, és az milyen következménnyel jár. Légy figyelmes, járj lassabban. Vedd észre még kialakulásuk előtt a hibáid.
2021. febr. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy van egy jónak látszó, nagy terved, amibe a haverokat is bevennéd, de ez az ötlet a sok hajmeresztő és kockázatos húzás után kudarcba fullad. Azért fullad kudarcba, mert lesz valami meggondolatlan húzásotok. Azt tanácsolom, bármibe is kezdetek, olvassatok utána sokat, tanuljatok, képezzétek magatokat, és kérdezzetek meg szakértőt is, mert elég iJesztő helyesírási hibát követtél el.
2021. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fú, megilyedtél, bocsi véletlen volt
2021. febr. 22. 23:37
 7/9 A kérdező kommentje:
De amúgy meg szerinted ki a fszomat érdekli, hogy hogyan írom?? Mármint rajtad kívül?
2021. febr. 22. 23:42
 8/9 anonim ***** válasza:

A hármas és az ötös válaszolót is érdekli, úgy tűnik.

Amúgy az álomfejtésekhez mit szólsz?

2021. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem terveztem semmi rizikós dolgot amibe bárkit is be vennék, bár jól hangzik ez a jelentés...
2021. febr. 23. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!