Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha olyan emberekke...

Mit jelent, ha olyan emberekkel álmodok jó dolgokat akik a múltban bántottak engem lelkileg? 2 éve tart ez, viszont az elmúlt 1-2 hónapban minden álmomban ők vannak.

Figyelt kérdés
Régi barátságok, viszont megromlott durván a helyzet közöttünk.

#álom #bántalmazás #Régi barátságok
2021. febr. 20. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában olyan emberekkel szoktunk álmodni, akikhez a tudatalattink kötődik, nem tudom, hogy a te esetedben ez, hogy állhat fent.

Lehet, hogy még van valami befejezetlen ügyetek, nem? Nem tudok másra asszociálni.

2021. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. legalább egy héten 3x kettő barátommal álmodok.

Mindkettőjükkel nagyon jó volt a barátság, de volt pár vita és alig beszélünk. Egyikkel pl azóta se.

Csak a másikkal.


Nekem hiányoznak és lehet ezért álmodok velük. De mivel próbálom "elnyomni" a hiányukat, szóval ha eszembe jutnak mindig másra gondolok gyors, így csak a tudatalattim tud foglalkozni velük, ezért a tudatalattim kivetíti nekem álmomban.

2021. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te vagy a barátaid, Te vagy az ellenségeid. Adj Szeretetet, Hálát és Megbocsájtást nekik. És Magadnak is.
2021. febr. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!