Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha majdnem az...

Mit jelent, ha majdnem az osszes fogam kihullik álmomban?

Figyelt kérdés
Mostanaban sokszor almodom azt, hogy rengetek fogam kihullik, csak par marad meg, de altalaban mikor par darab meg bent can akkol felebredek. Mindig sirok, es ketsegbe vagyok esve, es felelmet erzek. Olvastam azt, hogy halalt is jelezhet, apukam novemberben hunyt el, de azota kb 4x is almodtam ezt, tegnap este is. Az elott mikor iyzet almodtam az volt a almomban, hogy a papam meghalt, nem konkretan a halalat, csak hogy a csalad szomoru, es ok mondtak nekem, hogy mi tortent, ot nem lattam az almomban.

2021. febr. 21. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is visszatérő álmom volt régebben, mostanában csak 1x volt ilyen, nem hiszem hogy bármit is jelentene
2021. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmek-fájdalmak kimondásával,határozott verbális felvállalásokkal ill. az öregedéssel van összefüggésben...Nézz utána a googlin,de itt is volt már sok ilyen kérdés..
2021. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapesetben tragédiát jelent. Légy óvatos!
2021. febr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második válasz a jó. Kiegészítem. A szomorúság nem kell a halál velejárója legyen.
2021. febr. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam a fog álom mindig betegséget jelent és előbb-utóbb be is válik. Lehet később lesz jelentősége. Halált nem hiszem.
2021. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!