Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés? Valami erő lebegte...

Álomfejtés? Valami erő lebegtetett álmomban!

Figyelt kérdés
Tegnap azt álmodtam, hogy valami láthatlan erő felhuz az ágyból. Mintha akkor ébredtem volna fel, amikor a fejem búbja is felemelkedik. Kapálózni kezdtem, felkeltettem a férjem. Vagyis ezt is csak álmodtam, mert akkor ébredtem fel végleg, amikor ő felkeltett, mert ziháltam. Annyira valóságos volt, még most is emlékszem az érzésre, hogy nem érzem hogy"gravitálok". Másnak esetleg hasonló?

2021. febr. 23. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Elmondásod alapján lidércnyomásban, tud. néven alvásparalízisben lehetett részed, ha álmodban lényegében tudtad, hogy valójában hol vagy, de nem jöttél ki még az álmodó alvásból. Ennek fő tünete, hogy az alvó részlegesen felébred, de nem tud megmozdulni - a REM fázis alatti mozgatópálya-kikapcsoltság miatt -, de eközben - mivel még az álom is folyik - bizonyos fokú fantomélmények is gyakoriak, pl. az általad említett felemelő erő, ill. kapálózás, ami bizonyára szintén csak megálmodott cselekvés lehetett.
2021. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy luciánus démon :)


Szivessen.

2021. febr. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi, nagyon érdekes. Másodiknak.... Erre én is gondoltam, szóba jött még E.T. a földönkívüli, a Yeti, és az is, hogy csak az ország színvonalának emelkedését érzem, de végül elvetettem mindegyiket, mert egyikre sincs megdönthetetlen bizonyíték, bármennyire is szeretnénk

😊

2021. febr. 24. 14:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocs megvan jürgen volt a szakács
2021. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ha nagyon kipihent vagyok, tudok tudatosan álmodni, ahol tudom, hogy álmodok, és én irányítok. Itt is sejtettem hogy álmodok, csak az érzés maradt a labaimban...
2021. febr. 24. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezö picit komolytalan kend ?!
2021. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2021. febr. 25. 04:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenből
2021. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tseppkoe válasza:

Minden?

Így nagybetűvel?

Ugyan...!

*

Ebből az látszik, hogy kegyelmed a nem eléggé megfontolt...!

2021. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak azért mert jó a testen kívül csak nem szabad besokallni NA meg nem megy csak hip hopp
2021. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!