Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Legdurvább visszatérő álmotok?

Legdurvább visszatérő álmotok?

Figyelt kérdés
Én nagyon gyakran álmodom pókokkal, amik vagy engem üldöznek vagy teljesen passzívak velem szemben, de az álomban én mindig sikoltozom tőlük

2021. febr. 27. 07:08
 1/7 anonim válasza:

Nekem az volt mikor álmomban egy bűvészboltba betértem. Egy nagy fehér nyúl volt rajta. Az egyik részlegen tükrök voltak oda mentem. Wy nő rábeszékt egy piciny aranyozott tükörre. A eladó hasonlított a STAR Stable-ös Ydris-re. Este letette az ágyam mellé. Éjfélkor felébredtem, de nem volt ott. Valami zajt hallottam a nappaliból. Kiderült, hogy a egy elátkozott tükör volt ami az AZ-hoz hasonló volt. A nappaliban egy bulit rendezték amiben démonok voltak, illetve a barátaim akiket megszáktak a szellemek. A bohóc meg ki akart nyírni. Sikerült összetörnöm a tükröt, de közben a bohóc egy szellem dárdával elszúrt. Ami miatt nem volt igazi nem haltam bele


Ez 4-szer történt meg.

2021. febr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Amire értettem, hogy az Az-hoz hasonló azt a bohócra értem. Csak a telefonom mindent át ír, és javít
2021. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én elég gyakran álmodom azt, hogy menekülök. Általában egy pszichopata gyilkos üldöz, elfutok előle valahogy, de mindig tudom, hogy hiába. Volt olyan, hogy messengeren kaptam egy üzenetet "meg foglak találni" szöveggel (álmomban).


Sokszor álmodok az elhunyt nagyszüleimmel, de általában nem szépeket, néha próbálom velük felvenni a kapcsolatot, mert tudom álmomban hogy már halottak. Az álmaim helyszíne nagyrészt ott játszódik, ahol ők laktak,s a mai napig pontosan emlékszem minden részletére a lakásnak.

2021. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem mostanában egyre gyakrabban van visszatérő álmom. Most elmondom közűlük a legdurvábbat.

Az volt, hogy járkáltam az álmomban. És mindig követett egy idegen. Fekete nadrágban volt, és fekete kapucnis pulcsiban. Emiatt az arcát sosem láttam. Hosszú karja és ujjai voltak. Az arca hosszabb mint egy átlag emberé. És amikor el tudtam bújni mindig tudtam hogy üldöz. Mindvégig éreztem a félelmet. A vége, amire kristály tisztán emlékszem az az, hogy egy random helyen voltunk, ahol nem volt semmi épület. Sötét volt, és enyhén ködös az ég, hogy nem teljesen láttam mi van előttem. Sok kocsi állt mindenütt, olyan volt mint egy parkoló a semmi közepén. És kapkodtam a levegőt, forogtam, bepánikoltam, és egyszer csak az autók között felbukkant ez az idegen, és elkezdett fojtogatni. Ilyenkor megláttam az arcát, a pirosan fénylő, gyűlölettel teli szemét. És a rémisztő mosolyát, ami majdhogynem a fél arcát kitette.

Mindig ezután ébredek fel. És ezt kb havonta álmodom. Mindig ezt, még az apró részletek is egyeznek.

2021. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kígyók. mindig
2021. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Itthon nálunk gyakori téma a nővérem családalapítása, most van ebben a korban.

És rengeteget álmodok arról, hogy terhes, vagy gyereke van, akire én vigyázok annak ellenére, hogy nem igazán szeretem a gyerekeket, nem is szeretnék, tartok is tőlük, olyan törékenyek.

Ezekben az álmokban a kisgyerek mindig nagyon beteg, lázasan egy ágyban fekszik, vagy valamije vérzik, én pedig ápolgatom, de volt már olyan álmom is hogy én is beteg lettem mellette. Egyszer megemlítettem a tesómnak, nem akarom azzal stresszelni hogy ez milyen gyakori, de így is azt mondta hogy szerinte akkor el fog vetélni az első terhessége alatt.


Valamint egy fiúról szoktam még, akivel bár nem tartom már a kapcsolatot, gyengéd szálak fűznek hozzá.. mindig azt álmodom hogy ír, és gyakran szerepel ezekben az álmokban édesanyam is, ahogy elmesélem neki hogy üzenetet kaptam a sráctól. Bár ez nem olyan durva álom, inkább az a durva benne, hogy tényleg boldognak érzem magam, és elképesztően valóságos, eleve ez lenne az első lépésem, hogy megosztom anyával.

Persze ez betudható annak, hogy aktívan gondolok rá, mindenesetre ennek a megvalósulásában jobban bízok!

2021. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az alábbi visszatérő álmok voltak - nem olyan nagyon sokkoló rémálom-szerűek, de azért nagyon kellemetlen érzést keltettek bennem.


1. Valamiért autót kell vezetnem, pedig nincs jogsim és nem is vezettem soha még dodzsemet sem (valóságban se, álmomban se)... városban, éles forgalomban össze-vissza kacsázom és be vagyok feszülve, kapkodok, doog a szívem, mindenkit veszélyeztetek.


2. Akkori lakásomba szeretnék hazamenni, bemegyek a lépcsőházba, és teljesen meg van változva a lépcsőház belső elrendezése (minden álomban más jelleggel volt más), és nem találok haza, pedig a házszám jó... nem találom a postaládát, nem ismerem ki magam a lépcsőházban, nem ugyanaz már az ajtószám...


3. Munkahelyemen próbaidő alatt végig a melóval álmodtam, és hogy valamit mindig elrontok.

2022. nov. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!