Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelent, ha évek óta...

Az mit jelent, ha évek óta van egy álombéli párom, akit egyre jobban kedvelek?

Figyelt kérdés

Ugyanaz a személy, mindig.


Nagyjából egy évig, másfél évig nem tulajdonítottam a dolognak jelentőséget, - biztos, véletlenszerű ostobaság alapon - de azóta furdal a kíváncsiság, miért tér vissza. Van, hogy eleve vele kezdődik az álom, és olyan is, hogy rosszat álmodok, de feltűnik, és utána a rossz álom megszakad, és jó lesz belőle miatta.


Az álmoknak a minősége meg folyamatosan javul, mondhatni egyre jobban szeretek vele lenni, mintha az álmok során valahogy összecsiszolódnánk. Tudom, hogy fura. Néha már szinte hiányzik, amikor felébredek, és meg akarom keresni. De nem általánosságban az hiányzik, hogy legyen egy párom, hanem konkrétan ez az ember hiányzik.


Az álom közben valamelyest mindketten tudjuk, hogy csak bizonyos időközönként tudunk találkozni, hogy a részemről létező valóságban nem létezik a kapcsolatunk. De nem úgy tűnik az álmon belül, mintha egy álom lenne, hanem, mintha egy másik, párhuzamos világban élne ő.


Szóval... mi akar ez lenni?



2021. márc. 1. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy a tudatalattid kivetülése. Így próbál felvidítani, megvédeni, támogatni téged. Lehet, hogy ezeket a dolgokat te párkapcsolatból várod vagy ezt tapasztaltad korábban. Talán nem is akarsz párt találni, de a tudat alattid így mutatja meg neked, hogy ez nem igaz. Nem tudom. Ne nagyon vigyázz, hogy ne szakadj el a valóságtól, az álmokra nagyon rá lehet függni. Utánna a valóságban rosszul fogod érezni magad, mert rosszabb mint az álom, ami tökéletesnek tűnhet.
2021. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Azt jelenti, hogy ideje lenne becsajozni/bepasizni.
2021. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Zsákos Frodo mi?
2021. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első kettőnek!


Hármas, ennek mi értelme?

2021. márc. 1. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első kettővel értek egyet ugyan azt javaslom én is.
2021. márc. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!