Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire utalhatnak ezek az álmok?

Mire utalhatnak ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor álmodom azt, hogy valaki/valakik meg akarnak ölni, vagy keresnek engem, nekem pedig menekülnöm kell. Mindig más módokon, most pl azt álmodtam, hogy egy táborban vagyok, ahol a vezetőség egy idő után eltesz embereket láb alól, kiderül engem is meg akarnak ölni, behívtak az igazgatói irodába és a főnök már készítette össze a pisztolyát, én valahogy kimenekültem, s kifutottam a táborból, órákig futottam az erdőben majd felszálltam egy vonatra s valahogy hazakeveredtem de ott is rettegtem, hogy rám találnak.

De volt olyan álmom is, hogy csak szimplán jön velem szembe egy férfi az utcán, s kiránt a kabátja alól egy fegyvert, vagy hogy valami laboratóriumban vagyok ahol mérget akarnak nekem befecskendezni, ilyenek, nagyon sok ilyen álmom volt és a közös bennük a veszély és a menekülés.


Hallottam egy olyan teóriát, miszerint az álmainkban az összes szereplő önmagunkat és egyes részeinket szimbolizálja, eszerint én saját magam egy részét szeretném megölni, azt, amelyiket nem szeretem?

Ki mit gondol erről, mit jelenthetnek ezek az álmok?



2021. márc. 1. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

vagy esetleg felsz a halaltol, korulotted egy szemely elvesztesetol, amit magadra vetitesz ki az almaidban



vagy pedig altalanossagban felelmeid vannak, amelyek megjelennek az almaidban- nem feltetlenul a halaltol felsz, de van valami, amitol most jelenleg nagyon, es szorongsz tole a mindennapokban(pl a munkahelyen a fonoktol, iskolai v munkaban a teljesitestol, megfelelestol)

2021. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A menekülős / üldözős az álmok egyik típusa. Azt hiszem az ajurvéda szerint ez egy fajta személyiségre jellemző. Erre keress rá.
2021. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit jelenthet, de laboros, kórházas álmom nekem is van néha, ahol örült, vagy gonosz orvos akar elcsípni. Valahányszor bármiféle vizsgálatot akarnak rajtam végezni, elmenekülök, mert ugy gondolom, annak negatív hatása lenne a valóságra, illetve hogy valamit abból meg akarna tudni rólam, de én nem akarom. Szóval elég titokzatos az egész.
2021. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!