Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent boszorkánnyal álmodni?

Mit jelent boszorkánnyal álmodni?

Figyelt kérdés

A párom lassan 1 hete ugyan arról álmodik. Nem emlékszik sok mindenre. Elmondása szerint 3 boszorkány van az álmában. Az első egy kislány, akivel gyermekkorban az álmában fekete mágiát igéztek. A második egy szellem akit még nem látott. A harmadik egy csúnya, hosszú orrú boszorkány, mint a.

Egy nagy kastélyban voltak, a csúnya boszorkánynak volt egy széke, abban mindig elaludt, volt egy hatalmas kulcs, ami egy szekrényhez volt, a szekrényben pedig az autó kulcs lapult. Amikor a boszorkány elaludt a párom mindig ellopta a szekrény kulcsot, hogy ki tudja venni az autó kulcsot. Amikor sikerült neki megszerezni a boszorkány fia mindig felkeltette az anyját hogy szökik a kulccsal. Mikor a párom már az autóban ült, hirtelen gyerekek körül vették az autót, és mikor a boszorkány oda ért megnyúlt a keze és elkapta a párom. Majd bevitte a házba és foglyul ejtette. Még annyira emlékszik, hogy a boszorkány gyerekeket ölt, viszont azt nem látta, hogy hogyan.

Még annyira emlékszik, hogy a halott nagyszülei is benne voltak az álmában, az emeleten hallotta őket járkálni.

És, hogy a nagynénje ment oda hozzá látogatóba. Ennyire emlékszik



2021. márc. 4. 21:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mint a filmekben*
2021. márc. 4. 21:20
 2/14 A kérdező kommentje:

És azt mondta neki az utolsó álmában a boszorkány, hogy legközelebb megöli.

A párom egy nevetést halott és arra riadt fel.

2021. márc. 4. 21:23
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

hanyev koruli a kislany

es mijen szinu a haja...?

2021. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
77%
Na, ilyen álmom még nekem sem volt! Pedig elég érdekeseket szoktam álmodni én is.
2021. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

A nőnek 3 megtestesülése van: szűz, anya és banya.A kislány jelképezi a múltat. (A párod nő egyébként?) Jelzi azt, hogy már gyerekként is érdekelték az olyan dolgok, mint hogy mi mit rejt, mi hogy működik, stb. A párod valószínűleg sokat gondolkodik, valamit tervez. Ezt jelképezi a szellem, vagyis a jelen. Biztosan foglalkoztatja valami A banya jelképezi a jövőt: lehet, hogy csúnya, hosszú orra van, vagyis lehet, hogy a jövőben lesznek irigyei és gúnyolói. Az, hogy a csúnya boszorkánynak kastélya van, jelenti azt, hogy jövőbeli terveinek lesz eredménye, az pedig, hogy egy széken elaszik, jelzi azt, hogy ez a terv lassan érik be. A szekrény kulcsa jelképezi valaminek az állandóságát: lehet, hogy a párod valamivel fél szembesülni, az autókulcs pedig a változást jelenti. Tehát ahhoz, hogy elérje a változást, le kell gyűrnie valamit, ami megszokott az életében, vagy szembe kell néznie azzal, amitől fél. Hogy a nagynénje is benne van meg a halott nagyszülei, azt valószínűsíti, hogy amit tervez, ő úgy véli, hogy a családja ellenzi. De mondom: ez nem szentírás, ez csak az én olvasatom.


Az álomban, csakúgy, mint a kártyában, a haláltól vagy a halállal való fenyegetéstől nem kell félni: ez egy időszak végét jelzi, ami talán egy jobb jövőt ígér.

2021. márc. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Én nő vagyok, a párom pedig, aki ezt álmodta férfi.
2021. márc. 5. 08:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Szívesen
2021. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5/7 anonim Le a kalappal
2021. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Köszi!
2021. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A mágia mindig elvesz egy szeletet attól függ mekkorát ?


A fekete mágia NINCS INGYEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2021. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!