Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amikor álmodtok, akkor tis...

Torokbence kérdése:

Amikor álmodtok, akkor tis külső szemszögből láttjátok magatokat? És honnan szoktátok tudni hogy álmodtok

Figyelt kérdés
Én onnan szoktam tudni hogy álmodok, hogy as zoba máshogy néz ki, vagy a gépen nem lehet annyi az idő
2021. márc. 6. 00:11
 1/8 anonim válasza:
Hat nem tudom de en mindig tisztaba vagyok vele h almodok oke mert szokott olyan lenne h olyan valosagos h na plane hogyha azt almodom amit masnap terveztem volna de akk is tudom h csak alom..
2021. márc. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves Bence jó a neved kicsit inspiráló


NEM HISZEM EL HOGY TE TUDOD HOGY ÁLMODSZ.

2021. márc. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Senki se tudja, csak aki sokat gyakorolja a tudatos álmodást. Te hazudsz barátom.
2021. márc. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 ,én nem szoktam gyakorolni,azt se tudom hogyan kell . Ennek ellenére néha rájövök,hogy álmodok . Mintha visszatérne a racionális gondolkodásom álmomban , és gyanús lesz,hogy az előző pillanatban még egy teljesen más helyen voltam,szóval ez csak álom lehet nem valóság. Szerintem sokan így vannak ezzel ,nem kell ehhez semmit gyakorolni.
2021. márc. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én First Personba látom magam. Mint a való életben.
2021. márc. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Első vagyok, Hát én ezt úgy tudom.. legalábbis úgy tudom hogy álmodok hogy ha például álmomban egy Hollywoodi sztár vagyok, akkor Én tisztában vagyok vele hogy én nem, nem vagyok egy Hollywoodi sztár,hanem normális hétköznapi ember vagyok, ezért tisztaba vagyok vele hogy álmodok
2021. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Is-is volt olyan is,hogy kívülről láttam magam,de volt olyan is,hogy olyan volt,mint mikor ébren vagyok teljesen magamban voltam.

De idővel mostanra már az utóbbi a jellemző,már rég volt olyan álmom,hogy kívülről láttam magam.

2021. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán fordul velem elő, hogy rájövök, hogy álmodok és azthiszem mindig rögtön fel is keltem, szóval lehet, hogy ilyen félálomba jövök rá, hogy álmodok.
2021. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!