Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kedves Álomfejtők! Ma a...

Kedves Álomfejtők! Ma a barátnőm velem kapcsolatban álmodott. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az álom, saját leírása szerint:


,,Mentünk biciklivel valami táborba ahol egy fára épített torony volt, ahova néha felmàsztunk. Aztán kaptuk a hírt, hogy van a közelben egy kemping ahova át kéne menni. Mindannyian összekapkodtuk a cuccunkat és szinte rohantunk oda, mert valamiért minél hamarabb ott akartunk lenni. Eközben megnéztem a telóm ahol megláttam, hogy a legjobb bnőm csinált egy YouTube csatornát, ahol már 3.81 feliratkozó volt. Nem tudom ez mennyit jelent, de tisztán láttam.

Ezek után minden zavaros, egy mólón feküdtem vele, majd hirtelen az egész jelenet átment egy filmbe, miközben a háttérben egy bácsi futószárazta a barátnőm lovát.

Ez a rész nagyon nem tiszta már, nem tudom a barátnőm változott-e át vagy csak ott termett Alice Cullen az Alkonyatból, de egy, a filmben nem szereplő idősebb férfival volt. Olyan mintha élőben néztem volna egy filmet és Alice lett volna a főszereplő, mert csak azt figyeltem vele mi történik.”


A valóságban tényleg van egy lovam, és egy ideig nagyon szerettük az Alkonyatot.


Mire utalhat ez az álom?



2021. márc. 6. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
semmire
2021. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szeretne dugni egy nagyot és felhívja a figyelmedet.
2021. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!