Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Sokat álmodok a dédimmel, aki nekem nem volt olyan fontos, mint anyukámnak, szerettem azért. A házában kb 3-4 évesen több "paranormális" élményem is volt. Kb 9-10 éves koromban hunyt el, viszont kb 14 éves korom óta a legtöbb nyomasztó álmom az ő házában/falujában játszódik. Az elsők között volt az, hogy a házában, lehúzott redőnyökön átszűrődő fényben láttam a szobájában, ahogyan félholtan, rothadó bőrrel bámul engem felülve. Most pedig azt álmodtam, hogy odamentünk a házához, mert beköltözött egy ismeretlen nő, hogy "karbantartsa" a házat, és hallott az ottlévő dolgokról. Azért mentünk oda, mert szerette volna, ha vele maradok. Az álom közben szereztem egy kutyát, és álmomban elaludtam, és az abban lévő álmomban pedig találkoztam egy ijesztő lánnyal, természetesne tipik fehér ruhában. A házban ellenőriztem az ottmaradt játékaim, és el szerettem volna szabadulni onnan, de valamiért nem mentem el, és az elején a mama is velünk volt, miközben leszögeztem a nővel, hogy tudja-e, hogy meghalt a mamám és rossz élmények öröködtek meg ebben a házban. Nagyon hosszú álom volt, de utána visszaaludtam, szóval sajnos ennyire emlékszem.

2021. márc. 6. 16:38
 1/3 anonim válasza:
ez de para...amúgy nemtudom h mit jelenthet
2021. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad is, rossz, félelmet keltő emlékeid vannak arról a házról, és emiatt vannak ilyen nyomasztó álmaid.

Nem tudod hova tenni még a halállal kapcsolatos gondolataidat, ijesztő lehet számodra ez az egész, hogy mi történik a halottakkal, és a tudatalattid így képezi le az érzéseid. Ez az idő múlásával szerintem jobb lesz, hogyha a fejedben egyszer majd sikerül rendbetenni a dolgokat a témával kapcsolatban.

2021. márc. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szeretetre van szükséged.
2021. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!