Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha azt álmodom, hogy szerelmes...

Ha azt álmodom, hogy szerelmes vagyok valakibe, akkor tényleg az lehetek?

Figyelt kérdés
Álmomban egy volt osztálytársamba voltam szerelmes. Helyes fiú és kedves is. Sosem néztem rá sehogy, és nem is beszélgettünk soha egymással. De egyszer csak így feltűnt az álmomban és nagyon szerelmesek voltunk egymásba. Ez volt az első alkalom, hogy szerelemről álmodtam. Nem tudom miért pont vele. De, ha rá gondolok elkezdek remegni, de a szívem meg se “moccan”. Szerelmes lehetek? Vagy csak az agyam erőltetné rám az álmom miatt?

2021. márc. 9. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Álmodban minden érzés hatványozottan intenzívebb. Lehet, hogy kedveled legbelül, vagy kedvelted, vagy csak nosztalgikus hangulatot keltett benned az emléke és ezt gondolod szerelemnek, mivel sokkal intenzívebb volt. Az az igazi érzés, amit ébren érzel, és amit leírtál, az nem szerelem.
2021. márc. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez nagyon érdekes
2021. márc. 9. 01:00
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Én álmaimban mindig olyan pasiba voltam szerelmes, akit a valóságban nem is ismerek, szóval... :) Ne tulajdoníts neki túl nagy jelentőséget.
2021. márc. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Igen lehetsz :) szerintem az almok utmutatasok
2021. márc. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 3-as, egy kitalált személyt, akit soha sehol nem láttam! :D

Néha azt hiszem, előző életemből, vagy, hogy a lelkitársam, aki valóban létezik, csak valahol a világ másik felén és álmainkban látjuk egymást~

Amúgy igen, lehetsz, de biztosan vonzódsz hozzá, még, ha el is fojtod, vagy magad sem akarod észrevenni az egyértelműt, lehet ő bókol neked, csak elsemmized, attól még befürkészi magát az álmaidba.

2021. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!