Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha a legtöbb álomszakértő...

Ha a legtöbb álomszakértő szerint álmainkban csak a már átélt, megtapasztalt dolgok történnek az emberrel, akkor én miért álmodok olyanokat, melyeket nem éltem át?

Figyelt kérdés

Például magamtól repülök (bármiféle kiegészítő: szárny, rakéta nélkül) mint a szuperhősök; vagy menekülök valami iszonyat elől és egyik toronyházról ugrok a másikra; megverek egy élőhalottat; erotikusat álmodom, noha szűz vagyok, tehát nincs tapasztalatom; rovarokat eszek, de igazából sosem ettem; a háziállatom egy rénszarvas, pedig a való életben egy macska az stb.


Másnak is vannak még olyan álmai, melyeket nem élt át a való világban?



2021. márc. 10. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastál ilyet hogy az álomban csak már átélt, megtapasztalt dolgok történnek az emberrel?
2021. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

"Ha a legtöbb álomszakértő szerint álmainkban csak a már átélt, megtapasztalt dolgok történnek az emberrel,"


Ilyet egyetlen értelmes álomszakértö sem állít, ugyanis ez nem igaz.

2021. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a legtöbb álomszakértő szerint álmainkban csak a már átélt, megtapasztalt dolgok történnek az emberrel,"


Ezt milyen forrásra alapozva állítod?

2021. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, ahogy a múltról, úgy a jövőről álmodhatunk,persze ezeknek nagy része csak a tudatalatti játéka.
2021. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Ezt milyen forrásra alapozva állítod?"


Ezt több helyen olvastam, akár fórumon, akár blogon, vagy máshol az interneten.

Mondjuk bölcsebb lett volna az álomszakértőt idézőjelbe tennem, mert az interneten bárki hívhatja magát valaminek a szakértőjének.

2021. márc. 10. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi tesz valakit szakértővé? Sok-sok tapasztalat.

Akkor is, ha ez a tapasztalat a másé. Bőven van mindenféle álom. Képzelet, valóság, emlékek, vágyak, tévében látott, szimbólumok, archetípusok. Ezek közül minden előfordulhat.

2021. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valami olyasmi hogy az egy képes embereket kitalálni.

Vagyis minden szereplőt láttál már valahol.

Szerintem hülyeség.

2021. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Álmodban bármi megtörténhet, régen volt ez hogy nem lehet olvasni stb, de elvileg már pár kutatás rácáfolt, meg mondjuk jó pár ember tapasztalata, lehet teljesen valósághű álom is.
2021. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Agy nem képes*
2021. márc. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!