Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kapcsolatba léphettem a...

Kapcsolatba léphettem a túlvilággal vagy egyszerűen megőrültem?

Figyelt kérdés

Gondolom sokan hülyének fognak nézni, de nem igazán érdekeltek, biztos lesz aki normális választ ír.🥺😼

Szóval, nem hiszek az előző életben de mióta új lakásba költöztünk(5 éve) Néha amikor csinálok valamit nagyon fura érzés jön rám, mintha már nagyon régen átéltem volna. Ez van akkor is amikor gondolok valamire.Van egy álmom amit születésem óta fél-1 évenként álmodok, rémálom, és borzasztóan félek amikor azt álmodom,de mindig elfelejtem, annyit tudok hogy számok vannak benne, és talán rengeteg ember. Ezeket ahogy egyre idősebb leszek egyre jobban érzem. Valaki aki ilyenekhez ért? (Bár kétlem hogy lesznek normális válaszaim:((((((



2021. márc. 14. 11:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Kisgyermek koromban nem érzékeltem ilyen dolgokat,talán 10 éves korom körül kezdődött, és egyre erősödik. A házban nem csak én érzékelek furcsa dolgokat, Amiket talán meg lehetne magyarázni, de nekem egyszerre ez nagyon furcsa. Nem akartam ide kiírni kérdést,de nem látok nagyon más,,megoldást" . Annyira nagy problémát nem jelent az életemben, de meg szeretném tudni hogy ez miért történik.
2021. márc. 14. 11:23
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Irány a dilidoki.....
2021. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi csak, deja vu érzésed van a házadban?
2021. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Lehet az új lakásban vagy a környékén, van valami ami miatt a tudatalattidban előjön valami régi traumatikus dolog, amit még nem dolgoztál fel, és nem is emlékszel rá mert elfojtottad reflexből, akár kicsi gyerekként.
2021. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Simán lehet, hogy a ház előtt az egyik fa hasonlít, egy olyanra amit láttál amikor kicsiként egy trauma ért és ez így a szorongást visszahozza. Sok trauma van amire nem emlékszünk, és nem értjük, egy helyzet miért okoz feszültséget, amikor indokolatlannak tűnik.
2021. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te tökre normális vagy hozzám képest.
2021. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Deja vu érzés, elméletileg azzal magyarázzák, hogy az egyik szem hamarabb pillantott meg valamit, de tán ez arra is mikor látsz hirtelen valamit ami nincs ott, bár a delírium is hasonló, bár összetett a világ, sok az átfedés.


Esetleg tömegiszonyod nincs?


Van egy másik rejtett elnyomás is, de elég zavaros, sokakat megnyomorít az ilyen feltárás mert elég fals emlékképek jönnek ilyenkor és lehet hogy erőszakként jelenik meg akár egy babakori szoptatás is, erre Feldmár(is) hívta fel a figyelmet.


Tudományos tekintetben lehet egy pszichoterapeuta fel tudja tárni mitől van ez.


Próbáltam valami spirituálisat írni, mert megsajnáltalak a szomorú smiley miatt, de hát csak ennyire futotta tőlem.

2021. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Látom ez egy kicsit régi kérdés...


Lehet furcsán hangzik (sőt szinte biztosan), de nekem is voltak hasonló élményeit/érzéseim, amiket én is főként a reinkarnációhoz tulajdonítok. Rengetegszer elfog a deja vu, egyre gyakrabban és sokszor én is kutatom már hogy mi lehet ennek az oka... Az álmaim úgy két-három éve drasztikus fordulatot vettek. Ráadásul egyre inkább azt érzem hogy valahová máshova tartozom, meg hogy nem illeszkedek be igazán. Erre a kijelentésemre valaki biztos pszichológust ajánl majd...


Nem állítom hogy biztosan az újjászületés miatt vannak ezek a jelenségek körülöttem, de én úgy hiszem hogy ez nem kizárható tényező. Vagy akár a múltad rejtett zugaiban rejtőzik valami, ami kiválthatja...


Mindenesetre ez a téma nem nevetség tárgya, egy nagyon-nagyon komoly dologról van szó. Az első két válaszoló még gúnyt űz ebből, csak hogy meggyalázzák a másikat....

2021. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!