Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érzem hogy ez egy üzenet!De...

Érzem hogy ez egy üzenet!De mit üzen?

Figyelt kérdés

Álmomban egy kerítésnél álltunk egy auto mellett én és egy férfi( nem tudom ki volt) de az az érzés megmaradt,hogy nagyon boldog voltam szerettem,éjszaka volt,kis homály romantikus volt és néztük az eget csillagos volt,nagyon gyönyörű volt a hold,és egyszer csak jött egy hullócsillag nagyon jól láttam,imádtam és kovettem oda ahová leesett az uton ahol álltunk joval előrébb es mentunk megkeresni


aztán felébredtem de imádom rzt az álmot😍



2021. márc. 26. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy szeretnél már egy partnert. Szívesen.
2021. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Azt üzeni, hogy kislány vagy és küzdenek a hormonok a rajzfilmekben látottakkal.
2021. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Mi az hogy nem emlékszel? Mikor én voltam az!
2021. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Megmutatta képletesen a közeli jövődet! Aki melletted volt az a segítőd és útmutatód! Éjszaka volt, azaz e világban történő dologról van szó mely gyakorlatilag mindig nehézségekbe ütközik, nehezen megvalósítható!

A szerencse csillagod mutatott egy irányt, mely a boldogsághoz és megelégedettséghez, azaz az örökléthez, az örök világossághoz vezet!!!


Tudd meg Ki az a Csillag melyben mindez megvan!!!


A rokonok, barátok, ismerősök, haverok, munkatársak stb. biztos nem azok, de lehet hogy valamelyiküknél ott van az irány útmutató, az a bizonyos útjelző tábla!!! Minden út ugyanis Jézus Krisztushoz vezet!!!

2021. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:)
2021. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 meg túl sokat szívott.
2021. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!