Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az alom? ha...

Mit jelenthet ez az alom? ha jelent vmit

Figyelt kérdés
egy folyo felett mentem at egy nagyon nagyon rozoga hidon, mert eltevedtem egy erdoben es arra gondoltam, hogy talan ha ezen atmegyek, haza tudok jutni. de talan 2-3 ilyen folyon is atmentem. a folyoba ha beleesek, 101% hogy meghalok. nagyon szeles volt, az egesz alomnak egy rendkivul ijeszto atmoszferaja volt (ha jolé emlexem vmi elol menekultem is) es a folyo veres volt, hegyes dolgok is alltak ki belole nehol. ja es nagyon magasan voltam, a hidnak pedig meg csak korlatja sem volt. ezosok, van vmi tippetek, szerintem ha van jelentese, inkabb rossz lehet mint jo. vegtelenul nyomaszto volt!

2021. ápr. 7. 16:44
 1/7 A kérdező kommentje:
legyszi ha van tippetek irjatok mert nagyon erdekelne!
2021. ápr. 7. 16:47
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Tesó ezt fordítsd már le légyszi magyarra
2021. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ird be forditoba.... nem tehetek rola h nem tudsz magyarul
2021. ápr. 7. 17:12
 4/7 magyarallampolgar3221 válasza:
39%

Szerintem erre gondolt az uriember:

[link]

2021. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Átkeltél a folyón, nem? Akkor minden rendben.
2021. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja veggul sikerult atmennem a hidon, de nem jutottam haza mert felkeltem
2021. ápr. 8. 07:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A híd jelképezhet döntést/változást, ami előtt állsz, vagy mész rajta keresztül, a folyó pedig az akadályt, és az ezzel kapcsolatos félelmeidet. Az, hogy magasban vagy egy korlátok nélküli hídon, szerintem arra utal, hogy nagy a kockázat, és nem vagy biztos abban, hogy sikerülni fog.
2021. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!