Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmokat fel lehet idézni...

Az álmokat fel lehet idézni hipnózissal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, az elfelejtett vagy félig feledésbe merült álmokat át lehet élni újra hipnózis segítségével?

2021. ápr. 8. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem, mivel a hipnózis csak humbug és most tudom hogy lehúzzák majd a kommentemet és mindjárt kapok két repülő tockost hogy mekkora fasz vagyok de hát ez a véleményem. Kérlek ne lincseljetek meg :)
2021. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rosszabb: magam fogom jelenteni a válaszodat.
2021. ápr. 8. 17:04
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért?
2021. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mert nem arra vagyok kíváncsi, hogy létezik-e a hipnózis, illetve hogy hasznos-e vagy sem. Ha ezt szeretném tudni, akkor így írtam volna ki a kérdést.
2021. ápr. 8. 17:08
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Olvasd el az eslő kommentem első szavát :) amúgy nem gondolom higy ezért jelenteni kéne a kommentemet
2021. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem mire akarsz kilyukadni, megválaszoltad a kérdést, világos. Bár a válasz miértje is fontos, ebbe már inkább nem kötök bele mert már így is hat komment van a kérdés alatt és ebből három az enyém.
2021. ápr. 8. 17:17
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor maradjunk ennyiben
2021. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindent újra lehet élni.Még azt is ami nincs. Ezért nem alkalmazzák már bizonyítékként tárgyalásoknál mert ha nem megfelelő a szeánsz akkor olyan képzeteket hozhat létre valakiben ami nem valós, de teljesen valósan élheti meg. A kérdésedre van egy nagyon egyszerű módszer. Tegyél az ágyad mellé egy pohár vizet. Idd meg a felét és mondd azt magadban elalvás előtt, hogy reggel mikor felébredek és megiszom a másik felét, eszembe fog jutni mit álmodtam. Ez beválhat.Hipnózis sem kell hozzá.
2021. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom!
2021. ápr. 8. 20:14
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Gratulálok kedves 8, felfedezted az önszuggesztiót / hipnózist :)
2021. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!