Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton a gimi...

Miért álmodom folyton a gimi utolsó napjairól, heteiről?

Figyelt kérdés
Már 6 éve hogy elballagtam gimiből, már az egyetemen is rég túl vagyok, de mégis állandóan visszatérő álmom hogy az utolsó napokat, heteket töltöm a gimiben, amikor már ugye "közel a vég", az utolsó órák, az érettségi, a ballagás, ilyesmi, például már vagy 10x álmodtam az utolsó tesióráról (persze kicsit mindig más volt az álom, de a lényege ugyanaz). Tudni kell hogy nagyon szerettem a gimit, az ottani társaságot, órákat, eseményeket (jobban mint az egyetemet vagy az általánost), de ennyi idő elteltével nem túlzás vagy furcsa állandóan erről álmodni? Pláne mindig pont a legvégéről? Mi értelme lehet ennek?

2021. ápr. 14. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valamit nem tudsz elengedni az életedben? Vagy valaminek hamarosan szintén vége lesz, amit el kell majd?
2021. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem leírtad a lényeget. Élvezted ezt az időszakot és azokkal a napokkal zárult le. Jó visszamenni, nem akarod hogy vége legyen. Szerintem ebben ennyi van. :D
2021. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is elballagtam már 6 éve, de a mai napig azt álmodom, hogy megyek az orvoshoz igazolásért, mert már jó ideje nem voltam bent a suliban. Szerintem csak sima megszokás lehet az agynak, egy több évig tartó munkahelyről is álmodhatsz még utána hosszú évekig.
2021. ápr. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most, hogy így írod, hogy a végéről álmodsz, én is mindig azt álmodom, hogy az utolsó év van még vissza. Bár én már vártam, hogy vége legyen a sok utazás/tanulás miatt.
2021. ápr. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!