Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik az asztrális kivetülés?

Létezik az asztrális kivetülés?

Figyelt kérdés
Elég szkeptikus vagyok ezen a téren, ezért is szeretnék tőletek véleményt hallani. Illetve milyen ezzel foglalkozó könyvek vannak? Szívesen belemerülnék a témába.
2021. ápr. 15. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem, csak tudatos álmodás
2021. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És a tudatos álmodáshoz mit tudnátok ajánlani?

Hogyan lehet „megtanulni”? Tudnátok cikkeket, könyvet vagy videót küldeni?

2021. ápr. 15. 13:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Fázis konyv, Fázis cimu video a youtubeon
2021. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Grimfox ***** válasza:
100%
A valódi kivetülés elég magas szintű technika. A tudatos álmodás, és az ébren átélt hasonló jelenség sokkal gyakoribb. A legtöbben, akik úgy vélik, képesek a projekcióra(éber állapotban) tudatos álmot indukálnak úgy, hogy ébrenlét, és alvás határán egyensúlyoznak.
2021. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Létezni létezik, ahogy az első is említette (félig rosszul megfogalmazva), tudatos álmodás révén legalábbis mindenképp létezik az ÉLMÉNY. Az már más kérdés, hogy mennyire valóságos.
2021. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha elég jól mélyited az álmot akkor sokkal valóságosabb mint az ébrenléti érzékelés
2021. ápr. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Német van, nem tudom miről beszélsz.
2021. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Nácikkal nem foglalkozunk
2021. ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon könnyű kivetűlni, nem mondanám h ez magasabb szintet jelentene.
2021. ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem ilyesmi történt már,vagyis ezzel próbáltam magyarázni. Pici korom óta ájulós vagyok,elég gyakran előfordul.


Mindig megérzem,le tudok ülni gyorsan előtte pl.


Úgy éltem meg egy kivételével az összeset,hogy beszűkül a látásom hallásom és amikor kb 1 perc múlva magamhoz térek csak a sötétségre emlékszem .



Az utolsó ájulásomnál nem éreztem semmit előre, nem sötétségre emlékszem hanem egy hirtelen ilyen fehér fény mintha a képembe robbant volna, egy fényes szűkülő folyosón lebegtem előre elég gyorsan ,olyan volt mintha a végén egy ajtón átlátnék és ahogy közeledtem felismertem magam ahogy fekszem a földön eszméletlenül és még a macskám is láttam ahogy odamegy hozzám. Az egészet mintha a plafonról láttam volna de amíg az"alagútban" közeledtem az nem ilyen fentről lefelé volt hanem előre szóval ilyen fura volt az egész.


A lényeg h ahogy megláttam magam elkezdtem mondogatni hogy jézusom ez én vagyok jézusom ez én vagyok. A következő pillanatban mintha lezuhantam volna valahonnan és arra tértem magamhoz hogy mondogatom h jézusom ez én vagyok.


Nagyon megrázott az élmény,mai napig hatása alatt vagyok.


Egy ezoterikus barátnőm azt mondta mindenkinek az életében van 3 kilépési pont amikor úgy dönthet hogy elhagyja a lelke ezt az életet és úgy gondolja nekem ez egy ilyen pont volt.


Erről hallott valaki valamit?


Nekem ez az asztrális kilépés hihetőbbnek tűnik, vagyis mással nem nagyon tudom magyarázni. Ugye ott is azt mondják hogy ha sikerül kilépni bem szabad a fizikai testre gondolni mert azonnal visszazuhanunk bele. Valami ilyesminek éltem meg. Nagyon érdekes volt de ijesztő számomra. És ez merőben más volt mint az eddigi összes ájulásom. Hozzáteszem asztrális kivetítéssel meg semmi ilyenel nem próbálkoztam tudatosan soha.



Mielőtt bárki orvoshoz küldene, 1,5 éves korom óta ájulok, azóta több teljeskörű kivizsgálásom volt kb 3 évente ,mai napig.


Soha semmi fizikai magyarázatot nem találtak rá. Semmi betegségem nincs.


3 éves koromtól pszichológusnál is többször voltam,lelki oka sincs,rendben vagyok.


Szóval csak ezt tudom ráhúzni legalábbis az utolsóra.


Szerintetek ez lehetett az?


Elég ijesztő élmény volt ahoz h próbálkozzak vele,nem is szeretnék de kíváncsi vagyok mások véleményére.

2021. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!