Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Életem során többször előre...

Életem során többször előre megálmodtam dolgokat,percre pontos történésekkel,ami később a valóságban is megtörtént.Veletek is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 22:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen,előfordult és lövésem sincs mi ez.
2021. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Altalanosba megalmodtam, hogy nekem es ket osztalytarsnomnek milyen lesz a dolgozat, ugy sorolte fel masnap a tanarno a jegyeket, ahogy akkor almomban. Emelettem mindketszer megalmodtam, hogy lanyom szuletik, az egyik 4eves, a masik 4honapos.


Hirtelen ezek ugrottak be, de voltak meg ilyen almaim. Fogalmam sincs miez😅

2021. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
68%
Nem igazán. Amkiket megálmodok, azok soha nem következnek be. Legfeljebb az agy a fantáziából és néhány korábbi emlékből rak össze valamit, ami hasonlít a valóságban történő dolgokkal.
2021. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#2-es válaszoló!


Én is megálmodtam a terhességemet,azt,hogy fiam lesz,és azt,hogy anyajeggyel fog születni.

Így is lett.

2021. ápr. 21. 22:30
 5/22 anonim ***** válasza:
33%

Hmm szerintem itt igazából 90%ban arról van szó hogy "zárlat" keletkezik az agyban. És a pillanat megélésekor a hosszútávú memóriába raktározódik el az információ, ezért olyan mint ha az már megtörtént volna vagy álmodtad volna. Mert ugye alapesetben a hosszútávú memóriába alvás közben raktározódnak el az információk amelyekből esetekben képeket látsz és ezek alkotják az álmot.


Hogy biztos legyél abban hogy a hipotézisem téves írd le minden reggel hogy mit álmodtál. Akkor tudni fogod hogy tényleg álmodtad, vagy csak amit írtam. Én nemhiszek a szupererőben :)

2021. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 LeonScottKennedy ***** válasza:
56%

#5:

Ez így van, ezt nevezzük déjà vu-nak. Én is ezt akartam írni, ilyenkor annyi történik, hogy a rövidtávú memóriából átkerülnek az emlékek hosszútávúba, és úgy érzed, mintha már megtörtént volna. Ez a folyamat általában alvás közben történik, ezért nem érzed ezt máskor.

2021. ápr. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 LeonScottKennedy ***** válasza:
70%
Egyébként ez paraszti logikával is igazolható. Hiszen csak akkor ugrik be ez az "álom" emlék, amikor a valóságban megtörténik a dolog, azelőtt nem voltál tudatában. Azért, mert azelőtt nem is létezett ez az emlék.
2021. ápr. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

5-7.

Hát nem így van.Megálmodok valamit hétfőn,pontosan emlékszem rá ,szerdán megtörténik.Akkor ez mi?

2021. ápr. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 LeonScottKennedy ***** válasza:
0%

#8:

Azt hiszed, hogy emlékeztél rá.

Vagy persze csak nagyon el akarod hitetni magaddal, hogy szupererőd van. Dehát ezért vagy te az ezotériában, és nem értelmesebb fórumokon. Én csak azért jövök ide, hogy nevessek, meg próbáljak értelmet vinni a dolgokba, amit emberek természetfelettinek könyvelnek el, mert nem értik.

2021. ápr. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül keveset tudsz a világról.Egyébként ezen mit nem lehet érteni,hogy folyamatosan emlékszel rá az esemény megtörténtéig?Nem,nem azt hiszed,hogy emlékeztél rá ,hanem emlékszel rá,érted?Gondolom nem.Rengeteg ilyen eset van.Egyébként te is az ezotériában vagy csak mondom.
2021. ápr. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!