Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szép napot!Segítséget szeretbé...

Szép napot!Segítséget szeretbék kérni álommal kapcsoltban! Szerintetetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Szép napot! Mostmár hozzátok fordulok!Álomról van szó!Sajnálom ha hosszú lessz! Szóval ez az egész tavaly 9.be kezdödött suliváltás után nemsokkal bekerültem egy új osztályba nagyon jól fogadtak nem volt baj a be illeszkedéssel barátom is volt akkor csak ő máshová járt(lénygetelen) egyszer az egyik éjszaka álmodtam az egyik fiú osztálytársammal (leszögezem hogy nem a legkedvesebb fiú az osztályba de a kedvességet leszögezve normális) na és az álmomba közeledett felém sokat voltunk együtt vele és a barátaival a barátnöimmel az álmomban. Semmit nem érzek mainapig iranta és álom elött és álom után sem! Aztán másnap este megint vele álmodtam de akkor a haverjai mondta hogy valja be hogy tetszem neki mert elveszíthet akkor masnap este is vele almodtam volt olyan hogy kőzösen kellett járnuk plusz tesire én és ő fociztunk az osztályból és ez is valóra vált mert csak nekünk raktak be az osztálybók az orarendbe t.sportot aztán még vagy fél éven keresztűl minden este vele álmodtam és már zavart! (Eközbe már a párkapcsolatomnak vége lett! De ez lényegtelen) eltelt egy kis idő és végre nem álmodtam vele de utánna megint egyiknap vele álmodtam másik nap nem idő közben lett egy barátom ( szakítastol számítva fél évre azóta is együtt vagyunk már 1éve es 2 hónapja!) És még így is hogy van barátom elöjönnek az álmok de érzelmek nélkül csak frusztrálnak Ma is 2021.04.27.is vele álmodtam meg vissza aludtam 2 órát kb akkor is és nagyon zavarnak! Hozzá tenném hogy már sok álmom vált valóra most is az egyik! Igen ez így furcsa de valóra váltak és nem szeretném hogy ez is valóra váljon
2021. ápr. 27. 11:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném hogy 17 éves elmultam már és köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 27. 11:05
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem tudatt alatt tetszik neked ez a személy.
2021. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!