Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthetnek valamit ezek az...

Jelenthetnek valamit ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Először pár éve jelent meg ez az álmom. Egy ismeretlen valakivel, aki akkor egy barátnőm volt valahogy egy idegen házban ébredtünk, láttam egy fickót a házban és végig szorítottam az ajtót hogy ne jöjjön be, de úgy tűnt nem vett észre. Valami természetfeletti erővel bírt és az agyával tudta kontrollálni mi történjen, de ez csak mellékes. Majd ő elment. Mi kijöttünk a szobából, az volt még érdekes hogy a fickón kívűl senki nem látott minket. A vége az volt hogy mikor visszajött megpróbáltunk elmenekülni mert végig ilyen rossz kisugárzása volt és bántani akart minket. Mikor először álmodtam nem sikerült lelépnünk és valahogy kontrollálta, hogy ne menjünk tovább és felébredtem, most megint újraálmodtam és el tudtunk menekülni. Elég zavaró, hogy semmi ilyesmit nem láttam, nem értem mit jelenthet és miért tért most vissza. Ez olyan mint a másik egy régebben folyamatosan visszatérő álmom, ahol fekete-fehérben volt minden és lebegtem. A végén pedig mindig egy esküvő színterére érkeztem (lebegve). Ez a két álom van, ami mindig is érdekelt mit jelenthet.

2021. ápr. 28. 10:25
 1/2 AngelApp2020 válasza:
100%

Az álmok nagyon változatosak, a helyszínnek az érzéseknek még a színeknek is külön jelentésük van :)

Az, hogy visszatér egy álom, akár többször is, vagy egymás utáni éjszakákon szerintem egyfajta jelzés lehet, hogy fontosabb a jelentése mint az átlag álmoknak, vagy csak hangsújosabb...

Pl: amikor gimnáziumba kerültem az első 2 hétben mindig azt álmodtam, hogy esős ködös hangulatú erdőben futok, semmi mást... Szürkés az egész és csak futok, futok... Majd hirtelen elém ugrik valami... Utánanéztem és ez az egész csak változást jelentett, hogy új helyre kerültem idegenekkel...

Tehát nem mindent kell komolyan venni!...

Az az álmod, amiről először beszéltél, az én álmaim közül kettőre is hasonlít: 1, amikor azt éreztem, hogy egy nagyon életszerű videojátékban voltam, és tudtam mi fog történni, mit hogyan kell csináljak. 2, Egy hatalmas toronyban voltam egy nálam nagyobb szörnnyel, ott is ilyesmi fekete fehér hangulat volt. Meg kellett onnan szökjek, de amint kiértem, szembesülnöm kellett azzal a ténnyel, hogy a torony hatalmas sziklán állt, körülötte lándzsákkal...

Ajánlom, hogy nézz utána szín, hangulat, tárgyak alapján az interneten, több oldalról, írd ki az infókat... Így könnyebb lesz összerakni, mit szeretne a tudatalattid közölni! :) ;)

2021. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. ápr. 28. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!