Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan álmom volt, hogy többszö...

Olyan álmom volt, hogy többször keltem fel álmomban is az ágyamba?

Figyelt kérdés

Olyan álmom volt, hogy többször keltem fel álmomban is az ágyamba, mindig meg akart folytani valami, aztán felkeltem (utólag kiderült remélem az is álom), de ott meggyőződtem hogy valóság átfordultam a másik oldalamra, és ismét meg akart valami folytani, takarót a pofámra nyomta szóval nem láttam, majd megint felkeltem párszor és ugyan ez a szitu, egy idő után már vártam is, akkor hirtelen felkeltem fuldokolva teljesen leizzadva, leírtam haveromnak ő is meglepve mondta, hogy megakarták folytani álmában, emellett mindketten fura dolgokat tapasztalunk reggel óta, a valóságban, most ez mi lehet? Túl szkeptikus vagyok szóval nem tudom mire vélni, ilyen szinten sosem volt, de sokszor volt már valósághű álmom.

Egyik ébredésnél (ami még álom volt) azon reménykedtem hátha pszichiátrián ébredek és csak megkattantam.

22/f


2021. máj. 5. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csináltatok valami hülyeséget a haveroddal, pl. szellemidézés vagy hasonló? Gondold át mikor kezdődött, és hogy nem került-e hozzád valami új tárgy. Ha ezek közül egyik sem, akkor kérdezzétek meg tőle, mármint attól a lénytől hogy mit akar tőletek. Persze dühösen nem jámboran tegyétek fel a kérdést.
2021. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon történt semmi, idén 1x voltunk sörözni is még.
2021. máj. 7. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet alvásparalizis, vagy téves ébredés.
2021. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam paralízisre, de a valós ébredés után csak fuldokolva köhögés és izzadás volt.
2021. máj. 7. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, az már az ijedtség miatt.
2021. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!