Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az igaz hogy a szőlőcukortól...

Az igaz hogy a szőlőcukortól nagyobb eséllyel lesznek tudatos álmaink?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm érettségi előtt vett szőlőcukrot és utána eszegette, este is evett párat meg napközben is és tudatos álma volt. Igaz ez vagy csak véletlen volt?

2021. máj. 6. 15:15
 1/4 Grimfox ***** válasza:
93%
Inkább az érettségi miatti felfokozott idegállapot miatt. A szőlőcukor nem csinál ilyet.
2021. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szőlőcukor serkenti a gondolkodást, pl anno érettségin egymást kínáltuk vele, de a tudatos álmodás egész más dolog, vannak róla szakkönyvek is (középiskolai könyvtárból egyszer kikölcsönöztem egyet, mert engem is érdekelt a téma, de annyira teletűzdelték szakszavakkal, hogy alig értettem valamit...).


Ha tudatosan szeretnél álmodni, kezd azzal a reggeled, hogy leírod az álmaidban látottakat, és ha az idő elteltével visszatérő elemekre, szimbólumokra leszel figyelmes, akkor kezdj rájuk koncentrálni - ebben az esetben ha újra álmodni kezdesz ezen elemek felbukkanásakor nagy eséllyel felismered, hogy álmodsz, és azt ettől kezdve tudatosan alakíthatod.

2021. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

...én állandóan szőlőcukrot eszek....mégsem vagyok okos...megbuktam matekból 3. ban s még érettségin is...

kisgyerekkorom óta zabálom...mert imádom...

nincs is semmilyen para dolog v tudatos álom. nincs befolyással az ilyesmi.

2021. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kispista István ***** válasza:
A tudatos álmodás elhatározás,akarat kérdése,nincs köze a szőlőcukorhoz.Az álomnapló vezetése nagyon jó dolog,írd le az eseményeket színeket,érzéseket és sokkal többet tudsz meg magadról.
2021. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!