Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álommal kapcsolatba...

Vargaska kérdése:

Visszatérő álommal kapcsolatban segítséget kaphatok?

Figyelt kérdés
Ebben az álomban mindig ugyan az játszódik le és mindig ugyan annál a pontnál ébredek fel, lényegében az álmomban látom magam előtt az egész életem, közben szépen lassan távolodik tőlem, mire észbekapok azon kapom magamat hogy zuhanok a semmibe és eközben halványul az egész testem és az előttem lévő életem szépen lassan eltűnik, de mielőtt minden eltűnik akkor ébredek fel, arra lennék kiváncsi hogy mit jelenthet ez, előre is köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 7. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Van álomfejtés kategória, szerintem az önismeretben nem lesznek jó válaszok.
2021. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol találom az álomfejtés kategóriát? Ez az első hogy itt teszek fel kérdést és nem találtam ilyen kategóriat a felsoroltak kozott
2021. máj. 7. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ezotériában.

De tilos egy kérdést két helyen feltenni, inkább jelzem, hogy tegyék át.

2021. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. máj. 8. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt érzed, hogy az életed szépen lassan múlik el, anélkül, hogy élnél. Beleragadtál egy helyzetbe, ami nem a te utad. Nem azt csinálsz, amit akarsz, és nem is teszel ellene, nem iranyítod a körülötted lévő dolgokat, csak úszol az árral. Tisztában vagy vele, ha így folytatod, akkor elpocsékolod az időd és az életed.
2021. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ebben van igazság, csak az a probléma hogy nem tudom mit tehetnék ez ellen, elég bonyolult helyzetben vagyok jelenleg
2021. máj. 9. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!