Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért szoktam a mai napig a...

Miért szoktam a mai napig a volt legjobb barátnőmmel álmodni?

Figyelt kérdés

Általános iskolában megismertem egy másik lányt, akivel azonnal jóba lettünk és évekig legjobb barátnők voltunk, gimibe is együtt jelentkeztünk aztán különféle problémák jöttek, végül titkolni kellett a barátságunkat, de kiderült és az lett a vége hogy aljas emberek elválasztottak minket egymástól.:(

Idén nyáron lesz 6 éve hogy utoljára láttam, viszont fél évente minimum egyszer még szoktam róla álmodni. De van hogy gyakrabban, de túl gyakran nem.

Ezekben az álmokban általában valahogy össze futunk azokon a helyeken ahol régebben sokat voltunk együtt és beszélgetünk, mászkálunk, sétálunk mint rég, ilyenek. A legutóbbi álomban például a házukban voltam. És mindegyik ilyen álom során jelentkezik az a kellemes izgalom, hogy találkozok vele és hogy végre itt van, de tudom hogy a hatalmas nagy szünet után találkoztunk újra.

Érdekesség hogy 2019 nyarán rám írt (5 év után) hogy nagyon jóban voltunk meg leírta hogy ki miatt volt ez az egész mondjuk azt eddig is tudtam de na, viszont kb egy hónapra rá láttam a facebook üzenetet mert nem mutatta az engedélykérést és akkor már nem élt a profil amiről ezt küldte, szóval nem tudtam válaszolni. Azóta nekem olyanok a beállításaim más dolog miatt hogy már nem lehet nekem üzenetet küldeni meg ismerősnek jelölni mert zaklattak más emberek de nem ő, és ez most mindegy.. Facebookja nincs, sokféle módon kerestem, kamu profilokról is de nem találni fent..Régi telefonszámokat 6 éve dühömben kitöröltem szóval azok sincsenek már meg, meg nem is merném csak úgy hat év után felhívni hogy na szia :D :D

Én nem merek kezdeményezni, de nagyon hiányzik és annyira örülnék ha egyszer még találkozhatnánk személyesen vagy akár barátok lehetnénk újra. Érdekel mi van vele és hiányzik.


Szerintetek elképzelhető hogy akkor ő is álmodik rólam amikor én is róla vagy előtte gondolt rám és ez azért van?


És szerintetek lehet hogy nekünk még van dolgunk egymással vagy ez kizárt mert ha lenne akkor nem választana el minket ennyire minden egymástól?



2021. máj. 12. 12:53
A kérdező szavazást indított:
Szerintem ő is gondol rád sokat, és lehet ezt érzed meg
Csak az agyad játszik veled
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ember több, mint agy. Illúziók lehetnek, de mondd meg te, hogy amit megélsz, az illúzió-e?

A mai világban már elképzelhetetlen, hogy ne tudj valakit elérni. Vannak rokonai is fent, közös ismerősök fészen. Náluk is érdekllődj. Ne csak álmodozz.

2021. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem merek, mert mi van ha nem kíváncsi rám?
2021. máj. 12. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:
2 akkor legyél hálás érte, hogy segített szertefoszlatni az illúziódat.
2021. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó csak nem akarom égetni magam
2021. máj. 12. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
4 fú de gáz ám, ha érdekel mi van vele.
2021. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen, az én elméletem, hogy tudat alatt nagyon vágysz rá ugye, hogy vele legyél, és bár próbálod elnyomni a dolgot, az agyad mégis gondol rá, ezért álmodsz vele.

Ráadásul én egy olyan volt barátnőmmel álmodok teljesen random alkalmakkor, akivel már nem akarnék jóban lenni soha. :D De mivel hosszú évekig mindennap vele voltam lehetetlen elfelejteni, nyilván.

2021. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!