Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Álmomban a saját gyerekkori énemmel találkoztam. Én tudtam, hogy ki ő, de ő nem ismert meg. Át akartam ölelni, meg akartam fogni a kezét s beszélgetni szerettem volna vele, de ő mindig enyhén ellökött magától, mintha félne tőlem. Ez az álom mit jelenthet?

2021. máj. 13. 08:33
 1/7 Grimfox ***** válasza:
95%

Nagyjából olyasmit, hogy te visszavágysz abba az állapotba, amit a gyerekkorodban éltél meg. Nem feltétlen külső állapotról van szó, inkább belső állapotról. Viszont annyira elidegenedtél attól az állapottól, hogy ez a gyermekkori én már nem képes azonosítani magát veled.

Másik eshetőség ha a gyerekkori éned élete nem volt túl kellemes, te pedig visszatekintve együtt tudsz érezni a régi éned problémáival, és vigasztalni próbáltad az öleléssel, de benne még nem fejlődött ki a bizalom, és számára a közeledésed inkább riasztó volt, mint megnyugtató. Mivel nem írtál arról, mi a különbség a mostani, és a gyermekkori helyzeted között, ennyi ötletem van. Azt persze fontos tudni, hogy a mostani, és a gyermekkori éned is jelen van benned, és ez egyfajta belső ellentét a két életszakasz között.

2021. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia én hivatásos fejtő vagyok, az álmod azt jelenti röviden, hogy rengeteg hibát követtél el eddigi életed során és jobb ha ezekkel szembenézel, a Fehér Látó ezért küldte az álmodba jelként a fiatalkori önmagad, hogy szembesítsen azzal, hogy honnan jöttél és hol hibáztad el az életed. Az hogy ellökött az nem jelent semmit, mert az álomjelek nem szeretik, ha hozájuk akar valaki érni. Az üzenet, hogy nem késő változni.
2021. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Mint Karinthy Frigyes. Olvastad?
2021. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
A címe: Találkozás egy fiatalemberrel.
2021. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kispista István ***** válasza:

Karinthy tipizál, márpedig nem lehet az emberek álmait skatulyázni.

Az elmondásod alapján egy kérdésem van , külső szemlélőként élted meg vagy belülről , érzésekkel ?

2021. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítő válaszokat!

Nagyjából magamban is összeraktam a képet. Álmomban kb.5éves énem volt, aki a korához képest nehéz időszakot élt meg. S én azért nyúltam felé, hogy megvigasztaljam, biztonságot, segítséget nyújtsak neki. Csak nagyon fájt, ahogy elutasított. Az elutasítás pedig pont azért lehetett, mivel akkoriban felnőttektől kaptam sérelmeket, így a kisénem nem mert megbízni bennem.

2021. máj. 14. 20:29
 7/7 anonim válasza:
0%
nem vagyok jósnő!
2021. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!