Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?...

Mit jelentenek ezek az álmok? Visszatérő álmaim vannak arról, hogy utazok, máskor pedig arról hogy iskolában tanulok.

Figyelt kérdés
Utazni általában busszal szoktam az álmaimban, idegen városokon át. Az egyik ilyen álmomban a buszon fent volt az egyik barátom is. Néha azt is álmodom, hogy mezőkön át gyaloglok. Soha nem érkezek meg semmilyen úticélhoz. A másik visszatérő álmom az, hogy iskolában vagyok és felnőttekkel együtt tanulok egy osztályteremben. Már régóta nem járok iskolába, 28 éves vagyok. Mit jelentenek ezek az álmok?

2021. máj. 26. 14:41
 1/2 vicesevgzikahuhakuka válasza:
53%
Ha érdekel menj pszichológushoz, ne itt várd a megváltást. Nem valószínű hogy orvos lesz aki a zseniális választ megadja. És szinte biztos lehetsz hogy pont ugyan annyi forrássa lesz neki megtudni mit jelenthet, mint neked. Beírja googlebe, végigfut valamin, kinyilatkoztatja hogy ért ehhez, szakértő és mond valami agyrohasztó dolgot.
2021. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kihagytál valamit az életedből Amikor azt írod hogy nem érsz semmilyen ulticélhoz akkor szeret nél valamit kezdeni DE vannak akadályok amit letudnál győzni de nem mered Magyarul BÁTORTALAN vagy !!


:)

2021. máj. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!