Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vannak még álomfejtők, vagy...

Vannak még álomfejtők, vagy az egész csak népbutítás?

Figyelt kérdés
Egy álomba több dolgot is bele lehet magyarázni, ha valaki adna is rá egy megoldást, attól még nem biztos, hogy valóban azt jelenti

2021. jún. 1. 22:24
 1/8 Grimfox ***** válasza:
77%
Az álomfejtő lehetséges jelentést ad, az álmodónak kell felismernie, hogy az ő életében ráillik e valamire az, amit az álomfejtő mond. Ha nem illik rá semmire, akkor az álomfejtés sikertelen volt. Általában elég jól érezhető, ha a magyarázat ráillik valamire a való életben. Tényszerű álomfejtés csak akkor lehetséges, ha az álomfejtőnek komoly megérző képessége van, vagy ha jól ismeri azt, akinek az álmát fejti, és ő maga ismeri fel az élethelyzetet, amit az álom jelent.
2021. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az ezotéria 99%-a népbutítás. Ez is beletartozik.
2021. jún. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még álmokra specializálódott pszichiáterek és pszichológusok.
2021. jún. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minden álomnak oka van, de ez általában közönséges (az adott dolgot még nem gondoltad végig).

Ritka a jósló, vagy figyelmeztető álom.

Pszichológus tudja megfejteni, de nagyon lassan, szóval értelme csak akkor van, ha valami régóta rejtett dolog jelentkezik álomban.

2021. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát, ha én azt álmodom, hogy úton vagyok valahova, ahol fuldoklom, de mire megérkezem, még messzebb kerültem onnan, ahová igazából menni akartam, akkor paraszti ésszel azt gondolom, hogy rossz úton járok. (arról nem is beszélve, hogy aki ott utazott még rajtam kívül a fél szemével fizettek a jegyért - tehát busás árat fizettek érte)
2021. jún. 2. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha fuldoklásról álmodsz, akkor valóban fuldokolsz, ez meg életveszélyes!

Jelentkezz a körzeti orvosnál alváslaborba.

2021. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5. Minden embernél mások a jelentések, az egésztörténéseket az emberrel, életszakaszával.. kell vizsgálni, ha érdekel kezd Freud álmoskönyvével, bár az még nem pontos, már ha lehet egyáltalán pontos, igazán csak önmagadét tudhatod.
2021. jún. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Ez nem létezik, csak a haszonszerzés a cél.
2021. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!