Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Álmomban az összes ujjam végét levagdostam a kezemen. Végül hülyéskedni kezdtem, és visszatettem őket a helyeikre. Kis vér volt, semmi komoly, csak fura, hogy ennyire az ujjaimra koncentráltam az álmomban. Az ujjaknak van valami jelentősége vagy konkrét jelentése?

2021. jún. 3. 01:08
 1/1 Grimfox ***** válasza:

Én úgy értelmezném az ujjak, mint általános szimbólum jelentését, mint cselekvési képesség, cselekvési szándék, és hasonló, kreatív, aktív képzettársítások. Ha így értelmezzük, akkor mivel te magad vágtad le, ezért szándékosan megfosztottad magad ezektől a képességektől/tulajdonságoktól. Mivel elkezdtél hülyéskedni, és vissza is tetted a helyükre őket, azt jelenti, hogy vagy csak tettetted, hogy elveszítetted ezt a képességet, vagy pedig csak kis időre fosztottad meg magad tőle. Olyasmit is jelölhet, hogy hazudtál arról, hogy nem vagy képes valamire, nem vagy képes megtenni valamit. Az álom a közelmúltra, vagy a jelenre vonatkozik.

Ha nem ez az ujjak jelentése az álmodban, akkor az értelmezés is érvénytelen.

2021. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!