Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szokott lenni olyan visszatérő...

Szokott lenni olyan visszatérő álmotok amiben képesek vagytok telekinézisre és levitálásra? Mit jelenthet ha sokszor lebegek vagy tárgyakat mozgatok az elmémmel?

Figyelt kérdés
Annyira élethűek hogy ébredés után sokszor el sem hiszem hogy csak álmodtam.

2021. jún. 8. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így telnek a hétköznapok, mint amit leírtál, de álmodni még nem álmodtam ilyet.
2021. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A múltkor teleki pállal álmodtam. És nézett is.
2021. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
A lebegés az azt jelenti, hogy nem vagy elégedett az életeddel, nem valósítottál meg számodra fontos célokat. Sokszor álmodom én is azt, hogy lebegek, és sajnos igaz, hogy elégedetlen vagyok az életemmel, mert semmit sem értem el, amit szerettem volna.
2021. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A lebegés fekete mágia
2021. jún. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
de van
2021. jún. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szinte csak tudatos álmodásnál lebegek. Ha nem, az is félig már emelkedett tudatállapotban van.

Nem feltétlen van olyan jelentése, mint amit egyik válaszoló írt. Inkább csak gyakorol az elméd.

2021. jún. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 2-szer álmodtam hasonlót:

1.: játszótéren vagyok egy osztállyal. A tanár magyarázza hogy melyik játék mire való.... Volt egy tábla amit körbe lehetett forgatni(semmi értelme nem volt) gondoltam menő lenne ha elkezdeném forgatni. Felemeltem a kezem de semmi nem történt fej magasségba emeltem és utána észerevettem hogy lebeg.

2.: a szobámba álltam és a függönyt elkezdtem feltekerni az elmémmel. Aztán felébredtem és megpróbáltam de nem sikerült. :(

2021. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!