Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a mai álmom?

Mit jelenthet a mai álmom?

Figyelt kérdés

Kezdésnek annyit hogy férfi vagyok és álmomban volt egy gyönyörű lány, akinek kékes lilás haja volt, megbeszéltem vele egy találkozót. Nekem a (hosszú) hajam egyik fele szintén ilyen kékes volt, a jobb oldali része viszont sötétvörös.


A tükör előtt láttam vannak azok a fekete miteszer szerűségek az orromon, kinyomtam őket, de nem jött ki teljesen, amikor húztam kifelé cipőfűzővé változtak ezek a miteszerek és lyukakat hagytak az orromban, amiken át lehetett látni kicsit.

Aztán megláttam hogy vannak az orromban piercingek, azokat is kihuztam. Tele volt az orrom lyukakkal, de nem érdekelt, annyira akartam találkozni a lánnyal.


Meg annyi hogy a cipofűzők teljesen újak voltak, vörösek, fekete csíkokkal.



2021. jún. 9. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Semmit.
2021. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Az álmok többnyire jelentéktelenek. A tudatalattid,a napod,ilyeneket mos össze elvileg és vetíti ki. Ritka az,amikor jelent is valamit
2021. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utálod a piercinget és kellene neked egy barátnő.
2021. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!