Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha kapcsolatban...

Mit jelent ha kapcsolatban vagyok de az álmomban valakivel csókolóztam?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom már több mint egy éve, lány vagyok és 18, ez az első kapcsolatom de ez most nem lényeges. Tegnap este veszekedtünk a barátommal, a gond az volt hogy az utóbbi időkben nem igazán töltöttünk időt egymással legalábbis nem tudtunk sokat találkozni a munkánk miatt. Az álmomban az volt, hogy egy srác (akit nem is ismerek és életemben nem találkoztam vele csak beszéltem vele pár szót, instán követem csak) vele voltam, beszélgettünk, nevettünk és jól éreztük magunkat, majd megcsókolt. Az volt a fura hogy boldog voltam utána, ami viszont még furcsább hogy ő nem követ instagramon, de pont aznap reggel be lájkolta egy képemet. Nem hiszek az ilyesmikben hogy azért mert gondol rám stb, valószínű csak véletlen egybeesés. Nagyon szeretem a páromat és boldog vagyok vele, nem akarom ezt elrontani,ezért is akarom megtudni mit jelent ez🥺

2021. jún. 10. 19:47
 1/3 anonim válasza:
100%

Én úgy tudom, ha olyan személlyel álmodsz csókot, intim együttlétet akit ismersz, az azt jelenti, hogy a kapcsolatotok erősödni fog. Lehet elkezdtek beszélgetni és jó barátok lesztek.

Javaslom, hogy minél hamarabb béküljetek ki és szervezzetek egy randit vagy egy nyugisabb estét, amikor ketten vagytok. Az sokat tud javítani a dolgokon. :)

2021. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uh köszönöm! Igazából már álmodtam ugyanezzel a személlyel párszor ugyanebben a kontextusban, hogy az álmomban együtt vagyunk, azért kezd nekem egy kicsit különös lenni
2021. jún. 10. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:

"jelenti, hogy a kapcsolatotok erősödni fog."

Álmunkban már jósok is vagyunk? Tök jó :)

2021. jún. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!