Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? Többször is...

Mit jelenthet ez? Többször is volt már ilyen.

Figyelt kérdés

Nekem nagyon érdekes álmaim szoktak lenni. Van hogy előre látok dolgokat, arra is volt példa hogy egy álom segítségével dolgoztam fel halálesetet.

A lényeg, hogy számomra fontos az álom.

A konkrét kérdésem az lenne, hogy mit jelent az, ha ismeretlen emberekkel találkozom álmomban, és amikor felkelek, akkor érzem a hiányukat, egész nap azt érzem utána, hogy nem vagyok teljes.

Ugyanez olyan helyekkel, ahol meg sosem jártam. Amikor felkelek, honvágyam van.



2021. jún. 28. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes. Nekem is vannak álombeli helyek, amik szoktak hiányozni, de konkrétan két ilyen hely van. Néha néha visszatértek álmomban. Emberekkel nem tapasztaltam ilyet.

Néha tapasztaltam álombeli személyekkel valami olyasmi érzés volt, mintha napközben ott lettek volna velem. Bár ez nem is pontos megfogalmazás. Valahogy az egyéniségüket, kisugárzásukat érzékeltem még hosszú ideig az álom után is, vagy mondhatjuk úgy is, mély nyomot hagytak bennem, pedig csak láttuk egymást álomban, más nem történt. Ilyen többször előfordult, több álomalakkal. Az okokat sajnos nem tudom.

2021. jún. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztosan jelképeznek valamit ezek helyek és személyek.

Milyen érzéseket váltanak ki belőled? Mit gondolsz róluk?

Itt kéne keresni a választ.

Elképzelhető, hogy ezeket az érzéseket keresed a mindennapokban.

2021. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amikor emberekkel találkozok álmomban, mindig jó érzést váltanak ki belőlem. Ezért is hiányoznak utána napközben. Néhánynak még az arcát is megjegyzem.

A helyekkel pedig az a helyzet, hogy álmomban mindegyik mintha az otthonom lenne.

2021. júl. 1. 23:49
 4/4 Cubina ***** válasza:

Korábbi életekből szeretett személyek, lakóhelyek. Hiányoznak, mert már nem részei a mostani életednek, de korábban fontosak voltak neked és a hiányérzet megmaradt. (Ez érvényes akkor, ha mondjuk régies öltözékben látod őket, és a környezet is inkább a múltra emlékeztet).


Az is lehet, hogy olyan embereket/helyeket látsz, akikkel/amikkel majd később fogsz találkozni és fontos szerepet fognak betölteni az életedben. Az emberek arcát is megjegyezted, így könnyű lesz majd őket felismerni, amikor a valóságban is találkoztok (ez akkor érvényes, ha modern épületeket, modern öltözékű embereket látsz).

2021. júl. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!