Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok már többször...

Miért álmodok már többször olyat, hogy lefújok valakit gázspray-vel, de nem hat rá vagy kést szúrok valakibe, de meg sem érzi?

Figyelt kérdés
Egyszer azt álmodtam hogy apámat szúrom le, de nem történik semmi, másodjára azt álmodtam hogy egy hajléktalant fújok le, de nem hat és azon gondolkozok elég gyorsan elő tudom e kapni a kést és amikor úgy döntök előkapom felébredek. Vagy egy barátom betört lefújtam de nem hatott úgyhogy nekirohantam késsel de mire odaértem felébredtem, de olyan is volt, hogy egy idegen tört be és amikor nekirohantam felébredtem. Ezek az álmok mit jelenthetnek?

2021. jún. 30. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szakemberhez kéne fordulnod.
2021. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát,mit tudni...

Szakember fordulj

2021. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem normális rendszeresen ilyen erőszakosakat álmodni.
2021. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nem mindennap van, de többször előfordult már. Egyébként nem nyugtalanít, nem érzem rosszul magam tőle, jól is alszok csak kiváncsi vagyok jelenthet e valamit ha már ennyiszer előfordult
2021. jún. 30. 13:32
 5/9 anonim válasza:
Így hogy nem rémálmodban hanem pihenve szurkálod az embereket talán még aggasztóbb.. :D
2021. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De mindegyik álmomban magamat védem, magamtól senkit sem bántok
2021. jún. 30. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Elfojtott frusztráció azok felé akikel álmodsz. :)
2021. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De a legtöbbször ezek az emberek idegenek, kétszer volt nem idegen egyszer az apám, egyszer egy barátom
2021. jún. 30. 15:55
 9/9 anonim válasza:
a félelmeid amik előtörned a tudatallatidból
2021. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!