Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az normális hogy 29 éves...

Az normális hogy 29 éves ember vagyok, de még mindig sokszor azt álmodom hogy iskolában vagyok? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
És én álmomban ezt nem is tudom, csak mikor felébredem akkor esik le hogy mennyi idős vagyok már. Hogy lehet? Egyébként utáltam az iskolákat nagyon. Egyszer volt egy szar munkám néha azzal is àlmodok. De az ritka.

2021. júl. 4. 08:26
 1/6 anonim válasza:
100%

A rémálmaim nekem is mindig iskolához, orvosi rendelőkhöz köthetőek, gondolom a rossz tapasztalat miatt.

Szerintem normális.

2021. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, néha én is álmodom azt, hogy megyek a suliba, aztán menet közben - amikor már majdnem odaértem - rájövök, hogy mi a francért megyek oda, amikor már végeztem?! Pedig idestova 30 éve nem jártam arra.
2021. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Grimfox ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Én 33 éves vagyok, és rendszeresen kel újra érettségiznem álmaimban. Vagy vagyok újra általános iskolás...és kell általános iskolásként érettségiznem.

Az iskola egy egyéni szimbólummá vált az álmaidban, méghozzá negatív szimbólummá. Hasonló hatás ér jelenleg, mint ami miatt utáltad az iskolát.

Például a környezetedben lévő emberek hasonlóan viselkednek veled, a feletteseid(akik akkor a tanárok voltak) hasonlóan állnak hozzád, ilyesmi. Emiatt az álmaidban az iskola képében jelentkezik ez a feszültség.

2021. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is álmodok néha még ilyet, 32 évesen is. A legutóbbi olyan volt, hogy már eltelt a fél év, de nekem még matekfüzetem sem volt, sőt még a könyvet sem nyitottam ki egyszer sem, azt sem tudtam, milyen anyagrészt veszünk...
2021. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hagytad ott hamar az iskolát és tovább kellett volna tanulj?? Isten nem így akarja a tudomasodra hozni ezt?

Én is 11 osztályt végeztem és végig kellett volna járják a 13 osztályt. Vagyis 2 évet még iskolába kellett volna járják. És most, 32 éves fejjel is az iskolát álmodom vissza.

2021. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy utáltam az iskolát
2021. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!