Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kérem, hogy a kategória...

Kérem, hogy a kategória kedvelői írjanak. Mit jelenthet ez az álom? Hajléktalan, koldus, kávé, szociológus, pénz találni, szokatlan frizura. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nyílt téren voltunk T-val utcán vagy téren

Láttam ott egy férfit aki kávét akart venni automatából

De mintha várt volna valamire vagy valakire

Arra jött egy koldus vagy hajléktalan

A férfi azt mondta a koldusnak hogy "szeretném önt meghívni egy kávéra"

Ez nekem úgy tűnt mintha azért így mondta volna hogy ne a koldusnak kelljen kéregetnie hanem mintha ő ennyire szeretné meghívni

Közben én a földön a járdán talán valamilyen kirakat előtt megláttam egy 100 forintost azt felvettem és akkor még több pénz lett ott és azokat összeszedtem és még több pénz lett ott és azokat is folyamatosan összeszedtem

Nemcsak magyar fémpénzek voltak hanem olyan pénzérmék is voltak amelyeket nem ismertem fel de azokat is összeszedtem

Aztán T. odajött és még valamit fel akart szedni vagy ki akart szedni de mondtam hogy azt hagyja mert az nem volt ott a járdán hanem valahogy lehet hogy a kirakatban volt bent de ez először nem látszott jól

Aztán figyeltem tovább azt a férfit aki az előbb meghívta a hajléktalant kávézni

A férfi ott nézelődött és a tekintetéből látszott hogy megint keres valakit akinek segíthet valahogyan

Megkérdeztem tőle azt hogy "ön szociológus"?

Hosszú pillanatokig úgy tűnt mintha nem akarna válaszolni és egyáltalán nem is szólalt meg és nem is nézett rám hanem az ellenkező irányba

Azt hittem hogy már nem is fog válaszolni

Aztán azt mondta hogy igen és segíteni szeretne embereknek azt szeretné hogy boldogabbak legyenek az emberek és elindítani egy ilyen pozitív dolgot az életükben de olyan mintha nem tudná ezt megcsinálni mintha az emberek nem lennének erre fogékonyak

Akkor már máshogy nézett ki a férfi óriási afro haja volt és olyan amilyet még senkin sem láttam inkább előre és hátulra volt alakítva

olyan alakú volt mint egy fordított csónak és azt néztem hogy ez milyen jó és nagyon tetszett álmomban



2021. júl. 4. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztos tapasztaltál már ilyet, ami az álmodban történt, hogy nem lehet mindenkinek segíteni.

Szerintem ez a gondolat mélyen benned van, és valószínűleg bánt is téged, nehezen tudod elfogadni.

Vannak olyan emberek, akik egyszerűen nem akarják elfogadni a segítséget, mert ők maguk nem akarnak változást a saját életükben. Az ilyen emberek ezt az utat választották, nem lehet rajtuk segíteni.

Az afro hajú ember a gondtalanságot/lazaságot szimbolizálhatja az álmodban, és neked ez a hozzáállás tetszik. Talán ez is a megfejtés, az ellentét, ami benned van, hogy ugyan te nagyon szeretnél másokon segíteni, átadni a pozitív szemléleted, de vannak, akiknek nem lehet.

Az, hogy te felszedted a pénzt, amit találtál, utalhat arra, hogy te viszont élsz a lehetőségekkel, amit az élet dob eléd, vagy azt is jelentheti, hogy valami hiányzik az életedből.

2021. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm!
2021. júl. 12. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!