Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Kicsit faradt voltam ma ugyhogy lefekudtem es kicsit pihenni. Mar felalomban voltam rendesen almodtam de barmikor feltudtam volna kelni. Annyit almodtam hogy haverommal nezzuk a telomat es annyit latunk hogy haverom eppen ir nekem instagramon pedig az o teloja kivan kapcsolva. Elkezdett videokat kuldeni ahogy haverom ul a szobajaban a szeken. Megse nyitottuk a videot de mar ereztem hogy valami nagy bajt akar kozolni velem az az ismeretlen. Ekkor elkezdtem erosen beszedulni mint mikor elajulsz olyan erzes fogott el a szivem nagyon dobogott es mikor felkeltem ez az erzes meg tartott 1-2 masodpercig. Eloszor azt hittem valami kis agyverzest kaptam vagy valami. Az utobbi par napban elegge sokat ittam szamithat ez valamit?
2021. júl. 5. 19:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Most kicsit faj a fejem is.
2021. júl. 5. 19:34
 2/3 anonim ***** válasza:
ufó
2021. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez vm jel lehet..figyelmeztetni akar az álmod valamire... próbálj dolgokat egy kicsit máshogy csinálni..
2021. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!