Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Erotikus álom értelmezése?

Erotikus álom értelmezése?

Figyelt kérdés
Múlt éjjel erotikus álmom volt egy internetes barátommal. Nagyon jól kijöttünk egymással, de valamiért nem keres már egy ideje, későn válaszol, stb. Számomra fontos ember volt, nagyon megkedveltem. Kérdésem az, hogy miért feküdtem le vele álmomban? Szerintem nála lehettünk (ott se voltam soha, nem is láttuk egymást élőben egyszer sem), előtte gyűrűket nézegettünk.. Mik ezeknek a jelentése? Néha egyébként olyan volt, mintha kicsit flörtölgetett volna velem, ezért pontosan nem tudtam soha, hányadán állunk (kapcsolatban vagyok)

2021. júl. 9. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Éhes disznó, makkal álmodik
2021. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán arról álmodtál amire vágytál.
2021. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem is találtam vonzónak, még csak nem is találkoztam vele :( hónapok óta nem beszéltünk
2021. júl. 9. 16:50
 4/4 anonim válasza:
100%
Éhes makkal disznókat álmodsz...
2021. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!