Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy volt egy csaj, idő után teljesen megőrült, levert egy virágot, volt benne 3 liter föld, konyhába egyik járólap feljött, az alá akarta betenni, mondom hogy férne az oda? Néha ha söprök és nem találom a lapátot fél deci kosz besöpröm oda amíg meg nem találom a lapátot. Meg a szüleid most áltak be a kocsival, két perc és itt lesznek. Aztán eltűnt a csaj, pár hónap múlva mondják, meghalt meg megőrült. Mondom abba hogy lehet meghalni?? Eltelik pár hét, elkezdtek meghalni a haverjaim, fura balesetekben. Hatan, ketten, négyen. Mindig párosan Rájöttünk a csaj öli meg őket. Már csak hárman maradtunk. Mit csináljunk? Valahogy meg kell idézni de hogy? Talán rájövünk hogy állítsuk meg. Bementünk a kedvenc helyére egy raktárba, bevittük a fényképeit, kedvenc dolgait, meggyújtottuk, lepisá..tuk. jön a csaj, mind egy csillagszóró, izzó gömb és szikrák pattannak ki belőle. Hárman mentünk be, mindig páros számú embert ölt. Kettőnket megöli, egyik életben marad, talán rájön hogy lehet megállítani. Pasival meg egy terhes növel mentem be, de a csaj elkezdett szülni de nem úgy mint a filmekben, elfolyt a magzatviz és kicsusszant a gyerek. Mondom négyen vagyunk, mind meghalunk. Kirohantam hogy hárman legyenek bent de a csaj szelleme már jött be, utolsó pillanatban mentem ki. Kirohanok, bentről csak sikítozást meg dörömbölést hallok. Mondom de féreg vagyok de akkor már cselekedni kellet, mit tehettem volna, kidobom a csecsemőt az ablakon? De mondom most ha megöli a pasit meg a nőt mert párosakat öl akkor a csecsemő mit mesél a szellemről. Hát mondom ilyen nincs, most leülök és ha -szomjan is halok, addig nem állok fel amíg ki nem találom mi legyen. Ülök, gondolkodok, mondom én utálom a páros számokat. Aztán felébredtem.
2021. júl. 9. 17:23
 1/2 anonim válasza:
Beteg....
2021. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem érdekes történet, és akár egy filmnek is elmehetene, kisebb alakításokkal, mivel van benne logika, és nem random történtek az események. Például az nem változott az egész történetben hogy párosával ölt meg másokat, vagy nem jött elő hirtelen egy autó ami elütötte őt, és amiatt feltámadt :D
2021. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!