Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban embert ölni illetve...

Álmomban embert ölni illetve hogy meggyilkolnak? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem nagyon hiszek az álomfejtés dologban, de ez most elkezdett érdekelni. Azért írok ide, mert gondolom olyan ember fog válaszolni, aki már sokmindent tud az álmokról.


Lehet hogy csak a nagy melegtől (?) esetleg de igazából egész nyáron rémálmaim vannak, ha nem az van akkor aznap nem álmodtam semmi. Azt leszögezném, hogy amúgy alapesetben is sok rémálmom szokott lenni. Nem mind szörnyen ijesztőek, de mégis a történések benne megviselnek másnap.


Azonban kicsit elkezdett nyugtalanítani, hogy mostanában a halál azaz inkább a gyilkosság mennyiszer megjelenik az álmomban. Talán 1 éve hogy így rendszeresen sokat megjelenik, azaz többször mint korábban bármi más. Picit aggódom, hoy ez normális-e. Mit jelenthet vajon az hogy én ölök meg másokat: ismeretleneket vagy hozzám közel álló személyeket. Pl lelovom, elvagom a torkat. Sokszor latok olyat is hogy valaki mas ember altal hal meg. Illetve a szamomra egyik legdurvabb ugye (mindegyik durva de) amikor engem olnek meg, rendesen rohadt ijeszto. Ami tobbszor is visszatert mar az almomba hogy tudataban vagyok annak hogy fejbe fognak loni es felek es lassan telik az ido es egyszer csak bumm megerzek valami nagyon kellemetlen, tenlyeg fajdalmas dolgot. Es mindig pont ugyanazt az erzest tapasztalom meg. Epp az elobb keltem fel mert ma azt almondtam mert az egyik legjobb baratnom bulijan vagyok es beszoltam neki valami tok gyerekeset es komolyan vette es a mosdoban kb felhalalra vert. Es elmenekultem de aztan nem tudom ki de mondtak hogy meg fognak loni es most a hatulrol a szivemnel. Ez talan rosszabb volt mert utana meg eltem par masodpercig valahogy a fuben fekve es nagyon fajdalmas volt meghalni, nem tudom milyen lehet de tenyleg szornyu volt ahogy ereztem hogy kimegy belolem az elet. Ahh nagyon megviselt ez az egesz, rendesen rosszul vagyok tole.


Igazából szerintem nagyon sok minden befolyásolja ezt és ezek alapján nem találom meg az indokot, de nagyvonalakban ennyi hogy: nem vagyok haragban senkivel, rendszertelenul alszom, neha izzadva kelek, most hamarosan valtozas jon az eletemben es en szeretem a dolgokat ugy ahogy azt megszoktam. szeretem a gyilkossagis dokufilmeket, neha nezek, lehet ez is kozrejatszhat nem? Hmm nem tudom mi mast irhatnek. Egy 20 éves lány vagyok egyébkent.



2021. júl. 27. 02:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibakert, elirasokert, hibas mondatokert, elfelejtettem visszaolvasni
2021. júl. 27. 02:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Írhatnál még több részletet az álmaidból, hogy konkrétan hogy szoktak történni, mit érzel közben, milyen indíttatásból teszel ilyet álmodban, illetve veled miért teszik, milyen érzések kavarognak benned.

Attól hogy jóban vagy az emberekkel, még benned lehetnek feszültségek, elnyomott aggresszió (ez főleg azoknál, akik békésnek, konfliktuskerülőnek mondják magukat). Lehet, hogy nehezen tudod magad érvényesíteni bizonyos helyzetekben.

2021. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Halasz Alexandranak lesz szerdan errol egy YouTube eloadasa, erdemes lehet meghallgatni.
2021. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Heló. Nekem is rendszeresen vannak ilyen álmaim, bár általában én ölök meg másokat, én nem szoktam álmaimban meghalni. Én is sok gyilkosságos dokumentumfilmet nézek, meg hát ugye a sok sorozat-

Szerintem ez teljesen normális, én nem paráznék rá ennyire. Az is lehet, hogy sok benned a sressz, elfojtott frusztráció, félelem valami miatt, stb. Ha sok a stresszor a környezetedben az is szokott ilyen rémálmokat okozni. Bár nálam ezek nem kifejezetten rémálmok, de mindenki máshogy éli meg az ilyesmit. Én nem tulajdonítok különöseben nagy jelentést az álmoknak, főleg nem ezoterikus értelemben. Javaslom te se tedd, mert csak félrevezeted saját magad. Próbáld meg először rendbetenni azt, ami a való életben aggaszt, hiszen álmaidban az agyad azokat a dolgokat "generálja" úgymond le, amik a mindennapokban téged foglalkoztatnak, akár pozitív, akár negatív téren.

2021. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!