Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet az...

Szerintetek mit jelenthet az álmom? (Álom az álomban)

Figyelt kérdés

Szóval múlt éjszaka volt egy különös álmom. Nem emlékszem az egészre, csak a fő történésekre.

A családdal ültünk egy zárt térben. Ott volt a halott papám is (akiről az álmomban nem tudatosult bennem, hogy halott). Beszélgettünk. Egyszer csak szóba került az emberiség önzősége, meg az, hogy mennyire pazaroljuk az erőforrásokat. Nekem erre eszembe jutott (álmomban) majd felhoztam témának, hogy csomó alternatív megoldás van. Naperőmű pl. illetve mostanában kísérleteznek a fúziós erőművel. Erre a semmiből (az álmokban ez gyakran megesik) előtermett egy fúziós erőmű (olyan kicsi, hogy elfért a szobában) aztán pikk-pakk bekapcsoltuk és arról ment a lakás. Aztán egyszer csak ez meghibásodott, elkezdett fura hangokat adni és egyszer csak egy fura energialöket "robbant ki" belőle. Az anyukám erre megjegyezte, hogy szerinte most meghaltunk. Én mondtam neki, hogy egyáltalán nem érzem magam halottnak. Erre mondta, hogy de hát több mint valószínű, hogy azok vagyunk, nézd, itt van a nagyapád is. (Aki tényleg meghalt). Erre nagyon megijedtem, azt mondtam, hogy ezt nem akarom, nem hiszem el. És akkor felébredtem. De itt kezdődik a csavar, ugyanis egy szobában ébredtem fel, ami hasonlított az enyémre. Itt egyedül voltam. Egyszer csak meglátom, hogy egy legalább 30-40 méter magas cunami közelít felém. Először kicsit féltem, majd megfordultam a cunamival szemben és azt mondtam, hogy "állj!" erre a cunami megállt, pont akkor, amikor már a fejem fölött volt a hullám. Ekkor is azt mondtam, hogy ezt én nem akarom. Csettintettem egyet és eltűnt a cunami egy pillanat alatt.

Aztán megint felébredtem.

Szerintetek mit jelenthet ez a különös álom?

Még sosem tapasztaltam ilyet.



2021. júl. 27. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy nagy változás felé haladsz éppen. Nem vagy benne biztos, hogy mit kéne lépned, de tudod, hogy jót is kihozhatsz az egészből. Valaki olyannal beszéled ezt meg álmodban, akiben megbízol, egy bölcsebbel. Általában ilyen helyzetekben valaki halott szokott megjelenni partnerként, mintha ő üzenne neked, de a lényeget nem biztos, hogy ő mondja ki. Mindegy miképp döntesz, nagy változást hozhat az életedben, valószínű jó értelemben, de ezt be kell engedni, ki kell lépni a megszokottól és ez félelmetes lehet. Csak te állhatsz a boldogságod útjába, közhely, de így van. A víz is erre utal, mindent elmoshat, ami most van, de a nyomában új dolgok jöhetnek. Viszont te egyáltalán elutasítottad. Megállíthatod a változást, de akkor az ezzel kapcsolatos jót is megállítod.

Feltételezem az egész álom nem volt tudatos, mert a tudatosan épített elemek vagy döntések nem értelmezhetőek, mint az agyad által feldolgozott helyzetek, vagy előrevetítések. Illetve azt is hangsúlyoznám, hogy vizsgáld meg a jelenlegi élethelyzeted, milyen viszonyban állsz most a halállal vagy a változásokkal, környezetvédelemmel, a viszonyodat a papáddal, mennyi ideje halt meg, jelenleg van-e előtted valamilyen lehetőség, ilyesmiket. Mert az álmok a racionálistól a szimbólumokig egy széles skálán mozognak. Tehát lehet, hogy semmit nem jelent, csak a nemrég történtek leképeződése, de az is lehet, hogy szimbólumokban látod a tudatalatti érzéseidet és tanácsot adsz úgymond magadnak a jövőre nézve.

2021. júl. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!