Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Szóval nekem van kettő kisegerem, és azt álmodtam hogy azok mellett már volt több is egy ketrecben. A ketrec mögött volt egy hatalmas nagy ketrec, csak hosszúságra volt nagy és szélességre nem. Fel voltak osztva, kicsit bevolt rendezve de nem voltak nagy dolgok. Láttam, hogy vannak a közelben madarak ezért raktam a ketrecekbe faágat, stb. Majd elkezdtek benne lakni mint egy emeletes házba. Egy nagyobb madár odaszállt, arra emlékszem, hogy volt benne kék és mellette kettő kicsi madár, gondolom a kicsinyei. Beszélgettünk, majd szóltam neki, hogy van egy szabad emelet a ketrecbe, beköltözhetnek és beköltöznek. Emellett az egyik egerem beteg volt de jól érezte magát és meggyógyult az álmomban. Tudom elég nagy hülyeség de érzem, hogy valami nagyobb jelentése van.

2021. aug. 3. 18:32
 1/2 A kérdező kommentje:
(Illetve az a ketrec az egerek mögött nagyon magas volt, kb. mint kettő szekrény)
2021. aug. 3. 18:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ketrecbe tudsz csábítani állatokat, az azt jelenti hogy felül tudsz kerekedni a félelmeiden. Viszont a madarak azt mutatják, hogy nem vagy eléggé szabad.
2021. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!