Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan sikerült először...

Hogyan sikerült először tudatosan álmodnotok? Ha többször is sikerült, hogyan?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 20:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Gyerekkoromban történt először, nem szándékosan. Rémálmom volt, nagyon rossz. Közben egyszercsak ráeszméltem, hogy csak álmodom, és tudtam, nem lehet semmi baj, de elegem volt és fel akartam ébredni. Szóval azon zajt csaptam, földhöz vágtam dolgokat, így sikerült felkeltenem magam.


Nagyon ritkán vannak tudatos álmaim. De általában akkor, ha valamilyen heves érzelmi időszakon megyek át.

2021. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szándékos. Egyszercsak ráébredek, hogy álmodom. Innentől kezdve, vagy hagyom hogy sodorjon az esemény, vagy alakíthatom is, ahogy szeretném.
2021. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Éber tudattal megyek be álomba úgy hogy mozgásba hozom az elképzelt testemet
2021. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban rendszeresen sikerült.


Akkor az volt a kulcsa, hogy rengeteget játszottam a legjobb barátnőmmel, és a "varázsszó" az volt, hogy: Mondjuk, hogy...


Mondjuk, hogy ez a legódarab egy torta. Mondjuk, hogy ez a játékbaba most nem ő, hanem az ikertestvére, ilyenek.


Álmomban is működött, ha mondtam hogy "mondjuk, hogy..." :D


Később ez már nem működött. Nagyon ritkán jut eszembe, hogy jéé, álom, de már alig van felette kontrollom.

2021. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira hihetetlen szàmomra, hogy ilyen van. A legabszurdabb szitukba sem tűnik fel, hogy ez nem a valóság
2021. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Volt úgy csináltam hogy nagyon erősen koncentráltam hogy ki -tudjam nyitni a szemem és sikerült
2021. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Pár éve kipróbáltam. Igazából nem tettem semmit, csak sokat olvasgattam a témáról és elalvás előtt mantráztam magamnak, hogy "tudatosan fogok álmodni", aztán rövid időn belül sikerült. Ezután hónapokig rémálmok gyötörtek illetve többször is volt paralízisem.


Azóta nem próbálkoztam vele, nem is fogok. Épp elég volt a következményeiből.

2021. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért van alvásparalizised mert az ágyba fekvő testedre koncentrálsz, nem pedig az elképzelt testedre


Sajnos rengeteg helyen nagyon rosszul tanítják a tudatos álmodást, meg sok ember megrémisztenek azzal hogy az alvásparalizis mennyire szörnyű, pedig nem szükséges annak lennie

2021. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8. Egyet értek. Nekem egy lightosabb alvási paralízisem volt, és én még szinte élveztem is...^^` olyba volt, mintha egy horrorfilmbe lennék.

Ha nektek is lenne ilyen, akkor próbáljátok a lábujjatokat megmozdítani, nekem úgy sikerült megmozdulnom.

2021. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
4. Ez a "mondjuk hogy" ez tök jó technikának hangzik!^^
2021. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!