Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan sikerült először...

Hogyan sikerült először tudatosan álmodnotok? Ha többször is sikerült, hogyan?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 20:33
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nem volt annyira tudatos. Talán csak, hogy annyira az álom hatása alatt voltam, hogy nappal is kattogott az agyam a megoldáson. Többször azt álmodtam, hogy egyedül sétálok rossz környéken, lépcsőházak mellett mentem el, ahol rossz elemek álltak, és azt néztek, ki megy arra, akibe beleköthetnének. Aztán egy nap arra gondoltam, ha ma is ezt álmodom, nem torpadok meg, hanem a leghangosabb, legmagasabb felé boxolok, úgymond "felveszem a kesztyűt". Aznap este ugyanúgy jött az álom, nem torpantam meg, hanem a legmagasabb személybe beleboxoltam, és köddé vált mint ahogy a haverjai, én pedig álmomban tudtam folytatni az utam. Reggel emlékeztem rá, és úgy éreztem, megoldottam egy problémát.
2021. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Napközben meditációknál gyakoroltam.
2021. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!