Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodás!?

Tudatos álmodás!?

Figyelt kérdés

Sikerült már tudatosan álmodnod?


- Ha igen, milyen technikával? Hogyan sikerült?


- Ha nem, hogyan próbálkozol?



2021. aug. 14. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de valaki adhatna hasznos tanácsokat, akinek màr sikerült.
2021. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
8%

Igen, akar minden este lehet tudatos álmod.

Szerintem nem olyan vicces, mint ahogy itt leírják, a buddhisták kifejezetten egy veszélyes gyakorlatnak tartják.

Én is, épp ezért nem írok technikákat és talán mindenki gondolkozzon el, hogy talán ezért nem sikerül neki se, mert valahol mélyen tudja, hogy veszélyes.

2021. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
2, ugyan tudatos álmodással nincs tapasztalatom, de hasonlóval próbálkoztam. Asztrális kivetítés a neve. A leírt gyakorlatot, technikát alkalmazva konkrétan annyira elkezdett verni a szívem, hogy pánikrohamom lett tőle. Azóta nem is mertem újrapróbálkozni. Így lehet igazad van. El tudom képzelni, hogy veszélyes lehet.
2021. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy veszélyes? Hiszen csak álmodsz. Az agyadban vagy, egy elképzelt világban.
2021. aug. 14. 23:07
 5/19 A kérdező kommentje:
Most látom 4-es válaszát.
2021. aug. 14. 23:07
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

4.


Az csak egy dolog.

Egyáltalán nem így működik.

Fájdalmat is érezhetsz, annak ellenére, hogy álom.

2021. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Én úgy vettem észre hogy úgy működik az agy hogy valamin sokat agyalok,sokat gondolok rá egy idő után vele/azzal fogok álmodni megspékelve a fantáziámmal (ami egyébként nem nagyon tudatos).


Szóval azt sikerült elérnem hogy azzal álmodjak akivel szeretnék,de többi dolog hogy mi történik benne azt nem én irányítottam.

2021. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell félni a tudatos álmodástól, ez baromság.

Egy sima rémálom ilyesztőbb, mintegy tudatos álom, mert azt nem tudod irányítani...

Mi az, hogy fájdalmat is érezhetsz?? Nem tudom mi van veled,de nekem az éver pillanataim fájdalmasabbak, mint az alva töltöttek. Lehet, hogy álmodvan is érezhetsz valami féle fájdalmat, de az nem okoz maradandó károsodást, és ugyan úgy vinatkozik a tudatosra, meg a simára is... Nem értem...

Ami még talán a tudatos álmodáshoz köthető, az az alvási paralízis. (Amikor a tudatod hamarabb felébred, mint a tested, és a tested még le van blokkolva, nem tudsz mozogni, és azt haluzod, hogy egy démon ül a mellkasodon, vagy az ágyad fölött, vagy a plafonon, vagy ahol egy árnyék van...és ilyesztő). Nekem már volt egyszer ilyen, de nekem mondhatni még tetszett is. Olyan volt, mintha egy lightosabb horror filmben lettem volna^^. De amúgy hamar vége lesz (nemtom, ugy egy perc). Próbáld mozgatni a lábujjadat, nekem úgy sikerült megmozdulnom^^

Maga a tudatos álmodás még nekem sem sikerült, kíváncsian várom a tippeket, tanácsokat. :))

2021. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Nálam eddig úgy sikerült, hogy álmodás közben ébredezni kezdtem. Amikor ezt észreveszem, felveszem az álom fonalát, hogy ne kerüljek ki belőle, és nem akarok! felébredni. Azt a félálom érzetet, pillanatot konzerválom, amennyire lehet. Innentől meg irányítom az álmomat.

Olyan is volt, hogy rosszat álmodtam, amire felkeltem. Olyan ideges lettem emiatt, hogy visszafeküdtem arra koncentrálva, hogy most hogyan fog történni az álmomban, ami előzőleg elromlott. És sikerült így visszahelyezkedni.

2021. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
87%

Szia, 1 évvel ezelőtt kb felkeltette az érdeklődésem ez a tudatos álmodás.


Utánaolvastam a neten a tecnikáknak meg minden, beirod google-be hogy tudatos álmodás és ott vannak hasznos dolgok, de youtubon is láttam videókat róla.

Magukat a technikákat most nem szándékozom leírni de az leírom hogy nekem hogy sikerült:


-Álomnapló: Egy jegyzetfüzetbe telefonodba bárhová írhatod az álmaidat(asszem van egy ilyen alkalmazás is: Dream Catcher ha érdekel) rögtön ébredés után, elevenítsd fel az álmodat és próbáld leírni minnél részletesebben de figyelj rá hogy ne múlt időben írd tehát ne azt írd hogy: Pistikével fagyizni voltunk és ettünk eperfagyit, hanem azt hogy Pistikével fagyizni vagyunk és eperfagyit eszünk.

Ezt csináltam kb 1 hónapig, ha nem emlékeztem az álmaimra akkor nem írtam le.

Aztán egyszercsak sikerült, ott voltam az álmomban és rájöttem hogy várjunk csak a való életben nem lehet teleportálni úgyhogy most álmodom.

Tudatomnál voltam de nem tudtam kontrollálni az álmom:C De gyakorlással szerintem az is sikerült volna.

2021. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!