Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy férfi...

Azt álmodtam, hogy férfi vagyok először a teraszunkon állva próbáltam maszturbálni de valaki mindig megzavart. Majd kocsiba ültem elmentem este egy helyre ott is próbáltam de állandóan sétáltak körülöttem. Mit jelenthet ez hogy nőként ezt álmodom?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 12:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy rendszeresen álmodom azt ,hogy nőként férfi vagyok és maszturbálok
2021. aug. 16. 12:28
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Azt jelenti, hogy nagyon perverz, kancás, rossz kislány vagy. Szexelj a valósagban és elmúlnak ezek az álmok.
2021. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendszeresen álmodok arról, hogy férfi vagyok és masztizok, de engem senki nem zavar közben, a méreteim is jók sőt, a páromat(férfi) is meg... álmomban férfiként. Szerintem ez az élénk fantáziája váll, hogy az ember beleképzeli magát a másik nem helyébe, esetleg valami miatt úgy érzi, hogy a férfias oldalát ki kellene élnie (elnyomottság a való életben, vagy csak vágy valami extrém dolog kipróbálására). Szerintem nincs ezzel bvaj.
2021. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ébren vágytál már arra, hogy férfi nemi szerved legyen?
2021. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 igen sokszor előfordult már velem
2021. aug. 22. 00:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az álom semmi másra nem utal, csak erre. :)

(Hogy miért vágysz rá, az ugye már nem az álomfejtés kategória.:) )

2021. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

és hogy tudod elképzelni, milyen érzés maszturbálni, hiszen nem volt péniszed soha.

hm belegondolva elég hülye kérdés, mert úgysem fogod tudni megmagyarázni

2021. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7: Miért, te nem tudod elképzelni akár ébren, akár álmodban, hogy milyen például repülni, 50 métert zuhanni, stb.? :)
2021. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 azt igen. de azt, hogy puncim lenne, és az milyen érzés, azt nem
2021. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!