Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Démon támadás lehetett?

Démon támadás lehetett?

Figyelt kérdés
Éjszaka álmomban a semmiből egy fekete ember alakú folt rám mászott, és mintha bele ivódott volna a testembe, pánikba estem és felébredtem, és a lábamtól a fejemig felváltva rázott a hideg, és mintha valami ki akart volna jönni de nem tudtam kiásítani, vagy kihányni, és alapból furcsa érzésem van már tegnap óta, plusz napszúrást is kaptam. Szerintetek?
2021. aug. 23. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
AZ üresember volt
2021. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Egészen bizonyos, más nem is lehetett.
2021. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
91%
Ha napszúrásod volt akkor ne aggódj. Ha nem volt korábban semmi jele a démoni jelenlétnek, akkor nem hiszem, hogy így meg tudna támadni. Esetleg, ha közeledben már van akit meg tudott szállni, úgy lenne nagyobb ereje ehhez.
2021. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Alvásparalízis. Vagy a napszúrás miatt halucináltál.
2021. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha szerencséd van akkor csak egy, a szobádban korábban meghalt ember szelleme volt. Nem is gondolnád hány ilyen eset van.


Ha nincs szerencséd akkor tényleg az üresember. Ez esetben kezdhetsz aggódni, vissza fog még térni.

2021. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ki az az üresember?
2021. aug. 23. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Olyan, mint a teliember, csak teljesen más.
2021. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
56%
A demogorgon benned van. Nem viselkedsz agresszívan? Menj szaunában és kijon belőled XD
2021. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Démonok nem támadnak, csak dolgoznak.


Ez nem az volt. Semmit se írtál, ami démonra utalna.

2021. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!