Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Másodjára álmodtam arról,...

Másodjára álmodtam arról, hogy az apámmal szeretkezek. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Szóval leszögezném, hogy teljesen ép az elmém, és nincsen semmi apakomplexusom, vagy hasonló. Van fiú is, aki tetszik, korombeli és egyáltalán nem hasonlít az apámra.

Elég nyomasztó érzés ilyeneket álmodni, mert éberen semmi pénzért nem tenném meg, és egyáltalán nem vonzódom a saját apámhoz, vagy úgy általában az idősebb férfiakhoz.

És az a para az egészben, hogy a legjobb barátnőm anyukája asztrológus, és azt mondta, hogy olyan párom lesz, mint amilyen az apám. De én nem akarok egyáltalán olyat...

Szóval, ha valaki tudna mondani valamit erre az egészre azt nagyon megköszönném.



2021. aug. 26. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
mindenkivel előfordul kamaszként túl kell rajta lépni, az asztrológia pedig áltudomány semmi bizonyítékék nincs rá és semmit kézzel fogható ténnyel nem tudják alátámasztani a dolgokat ha nem akarsz párt ne legyen olyan párod.
2021. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

"olyan párom lesz, mint amilyen az apám"

Nem egy az egyben, csak valamilyen tulajdonsága hasonlítani fog.

Az asztrológiával tényleg nem kell foglalkozni.

2021. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Grimfox ***** válasza:
100%

Azzal, hogy olyan párod lesz, mint az apád, az asztrológus hölgy nem mondott sokat. A lányoknak az apa az alap férfikép, elég gyakori, hogy több-kevesebb jellemvonásában hasonló párt találnak maguknak. Sajnos ez olyankor is megesik, amikor kifejezetten rossz a kapcsolat apa, és lánya között. Ha jó a kapcsolat, akkor ez egy előnyös dolog. Ez teljesen természetes, és kutatások által vizsgált pszichológiai folyamat.

De az álmodra visszatérve, 10-20 éves kor között előfordulnak olyan álmok, amikor szexuális kapcsolatot élsz át egy családtagoddal. Általában olyan családtagról van szó ilyenkor, akivel közeli kapcsolatban állsz. Ez a közelség okozza, hogy ő jelenik meg az álmodban, a hormonális változások, és a kötődés érzése, és vágya pedig szexuális töltetet adnak az álomnak. Ilyen korban az azonos nemű családtagokkal folytatott szexuális kapcsolat is megjelenhet, aminek ugyanaz az alapja, mint amit fentebb írtam. Semmi esetre sem utal arra, hogy tényleges vonzódást éreznél az adott családtag irányába.

2021. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%

"leszögezném, hogy teljesen ép az elmém"

Ebben azért ne legyünk teljesen biztosak, ha arról álmodtál, hogy az apáddal szeretkezel. Ilyet még SENKITŐL sem hallottam!!!! Legjobb, ha kibeszéled magadból. Mondd el a faternak!

2021. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
7%
pfújjjb4zdmeg!!
2021. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!