Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ?

Beb135 kérdése:

Mit jelenthet ?

Figyelt kérdés
3 éve elvesztettem nagyapám elhagytam az országot a barátommal pár hónapja . Gyakran álmodok fura ,bizar és rossz dolgokat nagymamámról . Ma azt álmodtam hogy a régi házban voltunk ahol élt nagytatámmal ült az asztalon a sötétben valami betegsége volt , fertőzés vagy nem is tudom mondta hogy segítsek vessek véget a szenvedèsnek mert csak rosszabb lesz egy lyuk volt a halantèkán ütött seb . Aztán beszélt arról hogy nagyapám is elment csendben . A következő képkocka már a kertben a csűrben(falusi házaknál itt tartották, tartják az állatoknak a szénát, ennivalót ) volt . Oda vittem hátra szürke volt az arca rám támadt beleharapott a kezembe , próbáltam leszedni magamról de nem sikerült igy belevertem a fejét nem is tudom hová .. utána meg megint ült az asztalon szótlanul én meg egy tasak csirke hússal feküdtem a ház teraszán.Egèsz végig egy teherautó állt a ház előtt járó motorral és felkapcsolt fényekkel nem tudom hogy ki de valaki egy gyermek talán volt még a házban és tudom hogy félt de egyszerűen nem láttam csak tudtam hogy ott van . Valaki aki tudja ezeket a borzalmakat értelmezni kérem segítsen.

2021. aug. 27. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól ertem, a valóságban a nagymamád hunyt el hamarabb?

Talán bánthatta nagyapád...?

2021. aug. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg bánthatta amikor élt és ezt próbálja neked elmondani vagy nem tudtad feldolgozni a halálát .Vagy lehet haragba váltatok el
2021. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!